Arendades teie sektorit

Kui plaanite ehitada või renoveerida kõrvalhoone katust, Eternit ulatab teile abikäe. Tänu enam kui 100-aastasele kogemusele koostöös põllumajandustootjatega saame võtta arvesse teie kariloomade vajadusi ja pakkuda lahendusi, mis tagavad teie loomadele parimad elutingimused. Olgu tegemist lehmade, lihaveiste, sigade, kodulindude, lammaste või teravilja ladustamisega - Eternit teab mitte ainult peamisi aspekte, mis on vajalikud õige kliima loomiseks põllumajandushoones, vaid pakub ka katuselahendusi, mille omadused, nagu ventilatsioon, temperatuur, niiskus, isolatsioon või valguse läbilaskevõime, tagavad loomade heaolu.

Masinatööstus

tractor machinery

Masinatööstus

Olenemata sellest, kas töötate põllumajanduses või ehitussektoris, on rasketööstusmasinad teie töö jaoks hädavajalikud. Need kujutavad endast märkimisväärset investeeringut. Seega ei soovi te neid tõenäoliselt hoida välitingimustes, kui kallab vihma, on väga külm või lõõskab päike. Kiudtsemendist katusega angaarid või kuurid tagavad vastupidava kaitse teie varale, ilma et peaksite panka sisse murdma.

Piima- ja lihaveised

dairy, cattle

Piima- ja lihaveised

Loomade heaolu ja mugavus on lauda ehitamisel ja remontimisel esmatähtsad. Ventilatsioon, loomulik valgus ja rahulik keskkond on teie lehma vaimse ja füüsilise heaolu seisukohalt hädavajalikud. Terved lehmad toodavad rohkem piima ja kasvavad kiiremini, mis mõjub positiivselt ka rahakotile.

Sigalad

Sigalad

Sigalad

Tarbijad hoolivad üha rohkem loomade heaolust. Seepärast on oluline investeerida säästvasse hoonesse, mis on kohandatud vastavalt sigade vajadustele. Pöörake erilist tähelepanu põrsastele ja tiinetele emistele, sest nemad on temperatuuri kõikumise suhtes tundlikumad.

Linnufarmid

chicken

Linnufarmid

Linnufarmi ehitamine ja renoveerimine on pikaajaline investeering. Terved, stressivabad loomad kasvavad kiiremini. Selle tulemusena tõuseb teie tootlikkus. Kiudtsement laineplaat koos hea soojustusega võimaldab just seda. Lisaks vähendate oma energiakulusid ja tagate optimaalsed töötingimused nii endale kui ka oma töötajatele.

Lambad ja kitsed

sheeps, goats

Lambad ja kitsed

Loomade heaolu ja mugavus on lamba- või kitselauda ehitamisel ja remontimisel esmatähtsad. Ventilatsioon, loomulik valgus ja rahulik keskkond on looma vaimse ja füüsilise heaolu seisukohalt hädavajalik. Terved kariloomad toodavad rohkem piima ja kasvavad kiiremini. See mõjub positiivselt ka teie rahakotile.

Tallid

equestrian

Tallid

Loomade heaolu ja mugavus on talli ehitamisel või remontimisel esmatähtsad. Hobused on õueloomad, nende jaoks ei ole loomulik viibida suurema osa päevast siseruumides. Ventilatsioon, loomulik valgus ja rahulik keskkond on hädavajalikud nende heaolu tagamiseks. Seetõttu on meie tooted valmistatud viisil, et tagada loomulik keskkond hoone sees.

Põllukultuurid

arable

Põllukultuurid

Põllukultuure tuleb säilitada ideaalsetes tingimustes, jahedas ja kuivas. Ideaalse kliima loomiseks oma küünis kasutage kiudtsement laineplaati ja õiget soojustust ning ventilatsiooni. Nii püsib saak värske ja väheneb riknemisoht. See on hea väärtusega investeering ja paindlik lahendus, tänu millele saate hõlpsasti ehitusloa.

Tööstuslik

industrial

Tööstuslik

Tööstushoone ehitamisel või rajamisel on esmatähtsad energiatõhusus, jätkusuutlikkus ja vastupidavus. Sellest sõltuvad hoonet kasutavate inimeste heaolu ja teie laovarude kvaliteet. Kuid teame samuti, et tähtis on ka õige disain. Seetõttu pakume oma lahendusi paljudes erinevates värvitoonides, et teie ladu sobituks teie kaubamärgi või ümbritseva keskkonnaga.