Kiudtsement laineplaadi eelised

Kiudtsement laineplaadi eelised

Rohkem kui 100-aastane kogemus põllumajandussektoris võimaldab meil mõista, kuidas kiudtsemendi eelised võivad teie farmis abiks olla.

Icons_Benefit-Fungal-chemical-resistant@2x.png

Kemikaalide ja kahjurite kindlus

Kiudtsement laineplaat on vastupidav kõigile keemilistele mõjudele, ka ammoniaagile. See materjal ei mädane, hallita ega oksüdeeru. See ei ole tundlik seente, bakterite ega kahjurite suhtes. Laineplaate kasutades saate luua ideaalse keskkonna oma loomade jaoks.

Icons_Benefit-Longevity@2x.png

Eluiga

Uutesse karjakasvatushoonesse investeerimisel on võtmesõnaks vastupidavus. Lautade ehitamiseks või renoveerimiseks vajate kiudtsement laineplaate. Laineplaat peab vastu laudas tekkivatele agressiivsetele gaasidele. Seejuures ise kahjustumata või roostetamata. Tänu oma pikale elueale püsib kiudtsemendist katus ka veel siis, kui järgmine põlvkond teie ettevõtmise üle võtab.

Icons_Benefit-Ventilation@2x.png

Hingav

Kiutsement on looduslik hingav materjal, mis minimeerib kondenseerumist. See vähendab loomadel soojusest tulenevat stressi ja allatilkuva kondensvee kogust. Sellepärast on see ideaalne materjal loomuliku ventilatsiooni lahenduste tarbeks, mida karjakasvatuses tavaliselt kasutatakse. Need laudad on projekteeritud optimeerima loomulikku sisemist õhuringlust, mida suuremates lautades võib toetada mehaaniline ventilatsioon. Hea ventilatsioon tagab meeldiva kliima teie loomade jaoks.

Icons_Benefit-Sound damping@2x.png

Mürasummutus

Valjud ja ootamatud hääled võivad loomades esile kutsuda paanika. Sellepärast on oluline vältida ootamatuid helisid. Eterniit neelab heli palju paremini kui ükski teine katusekattematerjal. Ideaalne rahuliku keskkonna tagamiseks kariloomadele.

Icons_Benefit-Rustproof@2x.png

Roostekindel

Kuna laineplaat ei sisalda metalli, siis see ei roosteta, hallita ega oksüdeeru. Katusekahjustusi tekib vähem ka väga ebasoodsas keskkonnas, nagu seda on põllumajandushooned.

Lugege meie kohta rohkem