Ehitage kaunis, turvaline ja mugav tall

Equestrian

Ehitage kaunis, turvaline ja mugav tall

Loomade heaolu ja mugavus on talli ehitamisel või remontimisel esmatähtsad. Hobused on õueloomad, nende jaoks ei ole loomulik viibida suurema osa päevast siseruumides. Ventilatsioon, loomulik valgus ja rahulik keskkond on hädavajalikud nende heaolu tagamiseks. Seetõttu on meie tooted valmistatud viisil, et tagada loomulik keskkond hoone sees.

Temperatuur ja niiskus

equestrian

Temperatuur ja niiskus

Loomade heaolu ja jõudluse seisukohalt omab kliima kontrollimine tallis olulist tähtsust. Hobused hakkavad higistama, kui nende kehatemperatuur tõuseb liiga kõrgele. Soojusstressiohu vähendamiseks kasutage koos head ventilatsiooni ja kiudtsemendist laineplaati. Ventilatsioon on oluline hobuste jahutamiseks ja värske õhu sisse toomiseks.

Õige valgustuse tähtsus

equestrian

Õige valgustuse tähtsus

Hobuse looduslik keskkond on heinamaa. Ometi veedavad nad sageli suurema osa päevast tallis. Loomulik valgus on stressi ennetamiseks tähtis, samas tuleks pigem vältida ka otsest päikest. Selleks et lasta talli võimalikult palju päevavalgust: 

  • Peavad talli külgedel olema avad.
  • Integreerige eterniitkatusele läbipaistvad plaadid.

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

equestrian

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

Kuna hobustel on tundlik kuulmine, võib vähimgi müra põhjustada stressi. Erinevalt metallist neelab eterniit heli. Ideaalne rahulikuma ja mugava keskkonna saavutamiseks tallis.

Stiilne disain

Teame, et õige disain on tähtis, olgu siis maal või linnas. Meie värvivalikus on sobiv variant iga asukoha ja maitse jaoks. Võite eristuda või keskkonda sulanduda. Ratsasportlased hindavad kindlasti teie hoone head väljanägemist ja kvaliteeti. Meie toodetega saate stiilse disainiga talli, mis vastab kõrgetele standarditele ja vajab vähe hoolt.

Millist soojustust ma vajan?

Millist soojustust ma vajan?

Hobused on väga tundlikud loomad. Kuna nad tunnevad end hästi ümbruses, kus on hea ventilatsioon, rahulik ja valgusküllane keskkond, soovitame allpool esitatud kolme lahendust. Parimate soovituste ja info saamiseks võtke ühendust meie spetsialistidega. Nõustame ja vastame tekkinud küsimustele meeleldi.

no-insulation.jpg

Soojustuseta

Vihma eest kaitsev varjualune
Ratsutamisala ei vaja soojustust. Areenil olevat liiva pihustatakse veega ja laineplaat neelab õhus oleva niiskuse.

full insulation.jpg

Täielik soojustus sarikate all

Täielik kliimakontroll
Olenevalt kohalikust kliimast on tallides vaja sageli kasutada soojustust, et tagada hobustele kuiv, hea ventilatsiooniga elukeskkond. See võimaldab teil hallata temperatuuri ja sealjuures tagada ka õhuringlus.

insulation above purlins.jpg

Täielik soojustus sarikate peal

Eelarvesõbralik isolatsioon
Siin on paigaldatud kiudtsemendist laineplaadid otse pikkadele soojustatud paneelidele. Kuna neid on lihtsam paigaldada, on see lahendus eelarvesõbralik. Kuid sellise soojustuse puhul peate arvestama külma õhu allavooluga ja asjaoluga, et puhastamine on keerulisem.

Meie kliendid räägivad

Meie kliendid räägivad

Uurige välja, mis on meie klientidel ühist.

 

Bumble on nüüd kõige õnnelikum poni ... Uues keskkonnas tunneb ta end rahulikumana kui varem. Teadmine, et olen tema heaolu parandanud, annab mulle hea enesetunde.

Karin – eratalliomanik

AdobeStock_197210041.jpg