Ehitage puhtad, mugavad ja ohutud tööstus- ning laohooned

industrial

Ehitage puhtad, mugavad ja ohutud tööstus- ning laohooned

Tööstushoone ehitamisel või rajamisel on esmatähtsad energiatõhusus, jätkusuutlikkus ja vastupidavus. Sellest sõltuvad hoonet kasutavate inimeste heaolu ja teie laovarude kvaliteet. Kuid teame samuti, et tähtis on ka õige disain. Seetõttu pakume oma lahendusi paljudes erinevates värvitoonides, et teie ladu sobituks teie kaubamärgi või ümbritseva keskkonnaga.

Valige tõhusus ja vastupidavus

industrial

Valige tõhusus ja vastupidavus

Kiudtsement laineplaat on hingav looduslik materjal. See võimaldab kontrollida hoones olevat temperatuuri ning takistab niiskuse ja bakterite kogunemist. Erinevalt metallist see ei roosteta, hallita ega oksüdeeru. Teie kaup on hoiustatud ideaalsetes tingimustes. Nii saate teie ja teie töötajad kasutada aastakümneid kõrge kvaliteedi ja madala hooldusvajadusega hooneid.

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

industrial

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

Mürasummutus on tööstushoones eriti tähtsal kohal, et luua meeldiv töökeskkond. Tugevas vihmasajus katsetatud kiudtsement laineplaat neelab kaks korda rohkem müra kui metall – olenemata teie valitud soojustusest.

Tuleohutus

Tuleohu minimaliseerimine peab olema esmatähtis, mis tahes tööstusliku hoone ehitamisel või renoveerimisel. Seda eriti riskantses keskkonnas. Eterniit vastab kõrgeimatele tuleohutusstandarditele.

Millist soojustust ma vajan?

Millist soojustust ma vajan?

Olenevalt teie tegevusest ei pea tööstushoone olema alati varustatud soojustusega. Parimate soovituste ja info saamiseks võtke ühendust meie spetsialistidega. Nemad nõustavad teid meeleldi ja vastavad teie küsimustele.

no-insulation.jpg

Soojustuseta

Regulaarseks hoiustamiseks
Kui teie hoonet ei köeta ega jahutata ning kui keegi seal ei tööta, ei pea see olema soojustatud. Investeering pole seda väärt, kuid hea ventilatsioon on hädavajalik.

full insulation.jpg

Täielik soojustus sarikate all

Täielik kliimakontroll
See lahendus on ideaalne töötajate mugavuse tagamiseks ja kaupade säilitamiseks. Ja see võimaldab kontrollida hoone temperatuuri. Samuti aitab see vältida tõmbetuult või külma õhu langemist, tekitades samas õhuringluse.

insulation above purlins.jpg

Täielik soojustus sarikate peal

Eelarvesõbralik soojustus
Siin on paigaldatud kiudtsement laineplaadid otse pikkadele soojustatud paneelidele. Kuna neid on lihtsam paigaldada, on see lahendus eelarvesõbralik. Kuid sellise soojustuse puhul peate arvestama külma õhu allavooluga.

Meie kliendid räägivad

Meie kliendid räägivad

Uurige välja, mis on meie klientidel ühist.

 

Uus töökoht on lihtsalt suurepärane, nii palju valgust tuleb sisse. Lisaks on vähene müratase vihmasaju ajal minu tööliste jaoks väga meeldiv.

Ott – tööstushoone omanik

AdobeStock_302271370.jpeg