Looge oma lamba- või kitselaudas ideaalne kliima

goat stable

Looge oma lamba- või kitselaudas ideaalne kliima

Loomade heaolu ja mugavus on lamba- või kitselauda ehitamisel ja remontimisel esmatähtsad. Ventilatsioon, loomulik valgus ja rahulik keskkond on looma vaimse ja füüsilise heaolu seisukohalt hädavajalik. Terved kariloomad toodavad rohkem piima ja kasvavad kiiremini. See mõjub positiivselt ka teie rahakotile.

Kontrollige temperatuuri ja niiskust

goat farm

Kontrollige temperatuuri ja niiskust

Külm ei ole lammaste ja kitsede jaoks probleem. Nemad tunnevad end hästi, kuni temperatuur ei lange alla -5 °C. Kuid kõrgeid temperatuure tuleb kontrollida. Kui on liiga kuum, söövad teie loomad vähem. See mõjutab piimatoodangut või looma kasvu. Soojusstressiohu vähendamiseks kasutage kiudtsemendist laineplaate. See on hingav ja väldib kondensvee tekkimist, mis võiks piiskadena laest alla tilkuda. Tagades samas hea õhuringluse hoones.

Õige valguse tähtsus

sheep farm

Õige valguse tähtsus

Loomulik valgus on oluline. See mõjutab piimatootmist ja produktiivsust. Kuid liiga palju valgust võib temperatuuri tõsta. Õige tasakaalu saavutamiseks integreerige kiudtsemendist katusesse mitmekihilised läbipaistvad plaadid. Soovitame need paigaldada katuseharja lähedale, et suurendada sooja kogust, mida sisse ei lasta.

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

sheeps, goats

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

Kitsed ja lambad on müra suhtes tundlikud. Valjud ja ootamatud hääled võivad esile kutsuda paanika. Laineplaat neelab kaks korda rohkem heli kui metall.

Millist soojustust ma vajan?

Millist soojustust ma vajan?

Soojustus tagab teie lammastele ja kitsedele mugava elukeskkonna,
aidates vältida temperatuuri kõikumist. Parimate soovituste ja info saamiseks võtke ühendust meie spetsialistidega. Nemad nõustavad teid meeleldi ja vastavad teie küsimustele.

full insulation.jpg

Täielik soojustus sarikate all

Täielik kliimakontroll
See on suurepärane lahendus teie loomade heaolu tagamiseks. Seda eriti poegimisosakonnas. See võimaldab reguleerida temperatuuri ja aitab vältida tõmbetuult või külma õhu allavoolu.

insulation above purlins.jpg

Täielik soojustus sarikate peal

Eelarvesõbralik soojustus
Siin on paigaldatud kiudtsementlaineplaadid otse pikkadele soojustatud paneelidele. Kuna neid on lihtsam paigaldada, on see lahendus eelarvesõbralik. Kuid sellise soojustuse puhul peate arvestama külma õhu allavooluga. Aga puhastamine on keerulisem.

Meie kliendid räägivad

Meie kliendid räägivad

Uurige välja, mis on meie klientidel ühist.

Minu kitsed on selles uues laudas parema tervise juures kui kunagi varem. Tänu spetsiifilisele katusekonstruktsioonile, milles on ühendatud kiudtsement laineplaat ja soojustus, saan vältida külma õhu langemist loomadele. Nende heaolu on oluliselt paranenud.

Kristo – kitsekasvataja

AdobeStock_14117135.jpg