Looge oma laudas ideaalne kliima

dairy

Looge oma laudas ideaalne kliima

Loomade heaolu ja mugavus on lauda ehitamisel ja remontimisel esmatähtsad. Ventilatsioon, loomulik valgus ja rahulik keskkond on teie lehma vaimse ja füüsilise heaolu seisukohalt hädavajalikud. Terved lehmad toodavad rohkem piima ja kasvavad kiiremini, mis mõjub positiivselt ka rahakotile.

Kontrollige temperatuuri ja niiskust Meie kliendid räägivad

dairy, cattle

Kontrollige temperatuuri ja niiskust Meie kliendid räägivad

Külm ei ole veisekarja jaoks probleem, lüpsilehmade jaoks veel vähem. Nemad tunnevad end hästi, kuni temperatuur ei lange alla -5 °C. Kuid soojust tuleb kontrollida. Kui on liiga kuum, söövad teie loomad vähem ja see mõjutab negatiivselt piimatoodangut või kasvu. Vähendage soojusstressi riski, kasutades koos head ventilatsiooni ja laineplaati. See on hingav ja takistab niiskuse kogunemist lauta. Kaaluge lihtsate ventilatsioonisüsteemi automatiseerimissüsteemide kasutamist. Nende abil saate kiiresti vähendada temperatuuri 6 kuni 8 °C võrra.

Eelistage hingavat katust soojustustusega katusele

Eelistage hingavat katust soojustustusega katusele

Eelistage hingavat katust soojustustusega katusele

Soojustusega katusel on oma eelised ja puudused. Üks võimalik eelis on soojusstressi ennetamine. Kuid teie kulud kahekordistuvad. Kiudtsemendist laineplaatide ja õige ventilatsiooni kasutamine võimaldab tagada loomadele värske õhu ja eemaldada laudast soovimatud gaasid.

Õige valgustuse tähtsus

dairy & cattle

Õige valgustuse tähtsus

Looduslik valgus on oluline, sest see mõjutab piima tootmist ja järglaste saamist. Kuid liiga palju valgust võib temperatuuri tõsta. Õige tasakaalu saavutamiseks integreerige kiudtsemendist katusesse mitmekihilised läbipaistvad PVC valgusplaadid. Soovitame need paigaldada katuseharja lähedale, et suurendada sooja kogust, mida sisse ei lasta.

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

dairy, cattle

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

Piima- ja lihaveiste kuulmine on hästi arenenud. Mida valjemad ja ootamatumad on hääled, seda tõenäolisemalt tekib loomades paanika. Erinevalt metallist plekkkatusest neelab kiudtsement laineplaat heli. Ideaalne rahulikuma keskkonna tagamiseks veisekarjale.

Millist soojustust ma vajan?

Millist soojustust ma vajan?

Üldjuhul on parem soojustust vältida. Kuid vasikate puhul ei ole see alati võimalik, sest nemad on külmakartlikumad. Sellepärast pakume teile muid lahendusi. Parima soovituse ja lisainfo saamiseks võtke ühendust meie spetsialistidega. Nõustame ning vastame Teie küsimustele.

no-insulation.jpg

soojustuseta

Et piima- ja lihaveisekari oleks terve
Üldjuhul pole piimalehmadele ja lihaveisekarjale soojustatud lauta vaja. Nad vajavad talvel jahedat lauta ja suvel heinamaalt rohtu. Kiudtsement laineplaat neelab õhus oleva niiskuse.

partial insulation.jpg

Täielik soojustus sarikate all

Optimaalseks kliimakontrolliks
Selline lahendus võimaldab kontrollida temperatuuri laudas. Vasikate jaoks on see väga oluline. Lisaks sellele loob see optimaalse korstnaefekti, vältides samas tõmbetuult või külma õhu allavoolu.

full insulation.jpg

Täielik soojustus sarikate peal

Eelarvesõbralik soojustust
Siin on paigaldatud laineplaadid otse pikkadele soojustatud paneelidele. Kuna neid on lihtsam paigaldada, on see lahendus eelarvesõbralik. Kuid sellise soojustuse puhul peate arvestama külma õhu allavooluga ja asjaoluga, et puhastamine on keerulisem.

Meie kliendid räägivad

Meie kliendid räägivad

Uurige välja, mis on meie klientidel ühist.

 

Oleme leidnud ideaalse lahenduse stabiilse karjalauda ehitamiseks, et optimeerida kliimakontrolli ja saavutada soovitud valguse tase oma loomade jaoks. Oleme tootega väga rahul!

Maria – veisekasvataja

Cattle-farmer-2_800_500H_1.jpg