Leppige kokku kohtumine

farm support

Leppige kokku kohtumine

Teil on tehniline küsimus? Soovite teada saada, mida te vajate? Vajate professionaalset nõu? Meie meeskond aitab meeleldi. Jätke meile lihtsalt oma andmed ja me võtame ühendust.

Paigaldusjuhend

agri installation

Paigaldusjuhend

Laineplaatide paigaldamisel järgige kindlasti meie soovitusi ja juhiseid. Meie dokumentidest ja juhenditest saate abi igal sammul oma teel.

Küsige hinnapakkumist

get a quote

Küsige hinnapakkumist

Soovite teada oma projekti kogumaksumust? Leidke paigaldaja enda lähedal ja küsige tasuta hinnapakkumist.

Võtke meiega ühendust

agri support

Võtke meiega ühendust

Teil on küsimusi või märkuseid? Võtke meiega julgelt ühendust. Helistage meile või saatke e-kiri. Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

BIM-mudelid

bim objects

BIM-mudelid

Tänu meie BIM-mudelitele, mis on saadaval tarkvarades AutoCAD, arkey, Revit ja IFC, ei pea te enam oma 3D-mudeleid ise looma. Lisaks sisaldavad meie joonised kogu vajalikku teavet.

Vajate abi seoses meie toodetega?

Täname, et valisite enda jaoks sobivaima lahendusena Eternit tooted. Oleme kindlad, et tegite õige valiku ja soovime kuulda teie tagasisidet. Teil on lisaküsimusi või märkusi? Oleme siin, et teid aidata.

Icons_Support-Maintenance@2x.png

Hooldus

Otsite õiget lahendust oma katuse hooldamiseks või puhastamiseks? Soovite anda oma katusele uue ilme?

Icons_Support-Warranty@2x.png

Garantii

Eterniti kiudtsemendist laineplaadid on aja jooksul erinevates tingimustes oma vastupidavust tõestanud. Nende olulised omadused on tagatud 10 aastat, nagu ka pinnakattega materjali püsiv välimus pärast vananemist.

Icons_Support-Issues-remarks@2x.png

Märkused või küsimused

Kas soovite oma Eternit kogemusi meiega jagada? Teil on meie toodetega seoses tekkinud küsimusi? Andke meile julgelt tagasisidet oma kogemuste kohta meie ettevõttega.

Jagage oma projekti!

farmer

Jagage oma projekti!

Oleme kindlad, et olete uhke oma uue katuse üle, ja loodame, et jagate seda meiega! Soovime kuulda teie projektist ja näha, kuidas see välja näeb.

Kuidas oleks vana asbestist katuse eemaldamisega?

removing asbestos

Kuidas oleks vana asbestist katuse eemaldamisega?

Asbestist laineplaadid on põllumajandussektoris väga levinud. Need olid aastakümneid tagasi väga populaarsed ja võivad nüüd ilmastikutingimustest tulenevalt olla veidi kulunud. Sellisel juhul võivad asbestikiud levida, põhjustades tervise - ja keskkonnaprobleeme. Ärge riskige sellega, vaid renoveerige oma katus.