Tugi

Leppige kokku kohtumine

Leppige kokku kohtumine

Leppige kokku kohtumine

Teil on tehniline küsimus? Soovite teada saada, mida te vajate? Vajate professionaalset nõu? Meie meeskond aitab meeleldi. Jätke meile lihtsalt oma andmed ja me võtame ühendust.

Paigaldusjuhend

Paigaldusjuhend

Paigaldusjuhend

Laineplaatide paigaldamisel järgige kindlasti meie soovitusi ja juhiseid. Meie dokumentidest ja juhenditest saate abi igal sammul oma teel.

Katuse päringuvorm

Katuse päringuvorm

Katuse päringuvorm

Kas soovite teada, kui palju materjali vajate oma maja katuse jaoks? Täitke see vorm koos oma projekti üksikasjadega ja me edastame teile 1-3 tööpäeva jooksul hinnangulise vajamineva lainplaatide koguse.

Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust

Teil on küsimusi või märkuseid? Võtke meiega julgelt ühendust. Helistage meile või saatke e-kiri. Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

BIM-mudelid

BIM-mudelid

BIM-mudelid

Tänu meie BIM-mudelitele, mis on saadaval tarkvarades AutoCAD, arkey, Revit ja IFC, ei pea te enam oma 3D-mudeleid ise looma. Lisaks sisaldavad meie joonised kogu vajalikku teavet.

Vajate abi seoses meie toodetega?

Täname, et valisite enda jaoks sobivaima lahendusena Eternit tooted. Oleme kindlad, et tegite õige valiku ja soovime kuulda teie tagasisidet. Teil on lisaküsimusi või märkusi? Oleme siin, et teid aidata.

Icons_Support-Maintenance@2x.png

Hooldus

Otsite õiget lahendust oma katuse hooldamiseks või puhastamiseks? Soovite anda oma katusele uue ilme?

Icons_Support-Warranty@2x.png

Garantii

Eterniti kiudtsemendist laineplaadid on aja jooksul erinevates tingimustes oma vastupidavust tõestanud. Eterniti profileeritud kiudtsementplaatidel on 30 aastat garantiid ekspluatatsiooniomadustele.

Garantii registreerimine

Icons_Support-Issues-remarks@2x.png

Märkused või küsimused

Kas soovite oma Eternit kogemusi meiega jagada? Teil on meie toodetega seoses tekkinud küsimusi? Andke meile julgelt tagasisidet oma kogemuste kohta meie ettevõttega.

Registreeri nõue

Jagage oma projekti!

Jagage oma projekti!

Jagage oma projekti!

Olete uhke oma uue katuse üle? Olete oma maja renoveerinud või ehk olete hiljuti lõpetanud elumaja või talu katuseprojekti. Jagage oma vaimustust meie meeskonnaga ja inspireerige teisi külastajaid, täites meie lehel oleva vormi.

Kuidas oleks vana asbestist katuse eemaldamisega?

removing asbestos

Kuidas oleks vana asbestist katuse eemaldamisega?

Asbestist laineplaadid on põllumajandussektoris väga levinud. Need olid aastakümneid tagasi väga populaarsed ja võivad nüüd ilmastikutingimustest tulenevalt olla veidi kulunud. Sellisel juhul võivad asbestikiud levida, põhjustades tervise - ja keskkonnaprobleeme. Ärge riskige sellega, vaid renoveerige oma katus.