Ehitage turvaline, mugav ja tulus linnufarm

poultry stable

Ehitage turvaline, mugav ja tulus linnufarm

Linnufarmi ehitamine ja renoveerimine on pikaajaline investeering. Terved, stressivabad loomad kasvavad kiiremini. Selle tulemusena tõuseb teie tootlikkus. Kiudtsement laineplaat koos hea soojustusega võimaldab just seda. Lisaks vähendate oma energiakulusid ja tagate optimaalsed töötingimused nii endale kui ka oma töötajatele.

Õhuringlus

poultry

Õhuringlus

Linnukasvatuses vabaneb palju ammoniaaki. Kiudtsemendist katuse ja soojustuse kombinatsioon tagab teie loomadele piisava ventilatsiooni, et kindlustada parim stabiilne kliima. Veenduge, et seintes on piisavalt avasid või paigaldage mehaaniline ventilatsioonisüsteem, et juhtida õhu liikumist ja tagada sel viisil hea õhukvaliteet.

Mõelge hügieenile

poultry

Mõelge hügieenile

Hügieen on hädavajalik põllumajandusettevõttes bakterite vältimiseks. Ja selleks, et vastata õigusaktide nõuetele. Tänu eterniidile ja sarikate allolevale soojustusele on veejoaga puhastamine lihtne.

Õige valguse tähtsus

Valgus võib stimuleerida kasvu ja munemist. Päevavalguse sisselaskmiseks saate hõlpsalt kombineerida kiudtsemendist laineplaadid kunstvalguse või läbipaistvate paneelidega. Pidage meeles, et oluline on loomade vajaduste järgimine vastavalt tootmistsüklile.

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

chicken

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

Müra tekitab kodulindudele stressi. Kiudtsement laineplaat neelab kaks korda rohkem heli kui metall, olenemata sellest, kas seda kasutatakse koos soojustusega või mitte.

Millist soojustust ma vajan?

Millist soojustust ma vajan?

Parimate soovituste ja info saamiseks võtke ühendust meie spetsialistidega. Nemad nõustavad teid meeleldi ja vastavad teie küsimustele.

full insulation.jpg

Täielik soojustus sarikate all

Optimaalseks kliimakontrolliks
Tänu sarikate allolevale täielikule soojustusele saab reguleerida ventilatsiooni põllumajandusettevõttes, et tagada maksimaalne kasv või toodang. Lauda siledat sisepinda on lihtne puhastada.

insulation above purlins.jpg

Täielik soojustus sarikate peal

Eelarvesõbralik soojustus
Siin on paigaldatud kiudtsemendist laineplaadid otse pikkadele soojustatud paneelidele. Kuna neid on lihtsam paigaldada, on see lahendus eelarvesõbralik. Kuid sellise soojustuse puhul peate arvestama külma õhu allavooluga ja asjaoluga, et puhastamine on keerulisem.

suspended ceiling.jpg

Ripplagi

Ideaalne õhuringluse kontrollimiseks
Ventileeritav lagi hoiab ära külma õhu langemise. Õhk siseneb hoonesse ja seda reguleeritakse täpselt. Sel viisil on tagatud värske ja puhta õhu hea ringlus. Soe õhk hajub aeglaselt lauta.

Meie kliendid räägivad

Meie kliendid räägivad

Uurige välja, mis on meie klientidel ühist.

 

Ajal, mil me ehitasime oma uut linnufarmi, saime palju tuge oma kohalikult müügiesindajalt. Ta sai algusest peale aru, mida me vajame. On olnud rõõm töötada sellise seltskonnaga.

Alari – kodulinnukasvataja

AdobeStock_173919434.jpg