Kaitske oma tähtsaid masinaid ilma eest

machinery

Kaitske oma tähtsaid masinaid ilma eest

Olenemata sellest, kas töötate põllumajanduses või ehitussektoris, on rasketööstusmasinad teie töö jaoks hädavajalikud. Need kujutavad endast märkimisväärset investeeringut. Seega ei soovi te neid tõenäoliselt hoida välitingimustes, kui kallab vihma, on väga külm või lõõskab päike. Kiudtsemendist katusega angaarid või kuurid tagavad vastupidava kaitse teie varale, ilma et peaksite panka sisse murdma.

Hoidke oma töövahendid ideaalses korras

tractor machinery

Hoidke oma töövahendid ideaalses korras

Kiudtsemendist katused pakuvad teie masinatele kaitset. Laineplaate saab kombineerida läbipaistvate paneelidega, mis lasevad päevavalguse sisse. Nii tagate ideaalsed tingimused oma masinatega töötamiseks.

Valige tõhusus ja vastupidavus

tractor machinery

Valige tõhusus ja vastupidavus

Kiudtsement laineplaat on hingav looduslik materjal. See imab niiskust (kuni 25% oma kaalust) – seega on teie traktorid ja masinad kaitstud tilkuva kondensvee eest. Erinevalt metallist laineplaat ei roosteta, hallita ega oksüdeeru. Teie seadmed on hoitud ideaalsetes tingimustes. Ja teie saate aastakümneid kasutada kõrge standardi kohaselt ehitatud ja vähe hoodlust vajavaid hooneid.

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

tractor machinery

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

Meeldiva töökeskkonna loomiseks kontrollige mürataset. Tugevas vihmasajus katsetatud laineplaat neelab kaks korda rohkem müra kui metall – olenemata teie valitud soojustusest.

Tehke see ohutuks

Eterniit vastab kõrgeimatele tuleohutusstandarditele. See annab teie varale lisakaitse ja tagab teie meelerahu. Võite olla kindel, et traktorid ja masinad on turvaliselt hoitud.

Millist soojustust ma vajan?

Millist soojustust ma vajan?

Soojustus võib aidata luua täiuslikud hoiu- ja meeldivad töötingimused. Parimate soovituste ja info saamiseks võtke ühendust meie spetsialistidega. Vastame meeleldi tekkinud küsimustele.

no-insulation.jpg

Soojustuseta

Kaitske vihma ja lume eest
Enamik masinaid on vastupidavad temperatuuri kõikumisele. Ilma soojustuseta angaar on piisav traktorite ja masinate hoidmiseks nii, et need on sademete eest kaitstud. Kiudtsement laineplaat neelab osaliselt õhus oleva niiskuse, mis minimeerib kondenseerumist.

full insulation.jpg

Täielik soojustus sarikate all

Optimaalseks kliimakontrolliks
Kui sarikate all on täielik soojustus, väldite liigset külma talvel ja kuumust suvel. See on eriti kasulik veeremipargi ja (digitaalselt juhitavate) seadmete puhul, mis on tundlikud temperatuuri kõikumise suhtes, kuid samas tagab see lahendus meeldiva keskkonna tööde tegemiseks traktoritel ja masinatel.

insulation above purlins.jpg

Täielik soojustus sarikate peal

Eelarvesõbralik soojustus
Siin on paigaldatud kiudtsement laineplaadid otse pikkadele soojustatud paneelidele. Kuna neid on lihtsam paigaldada, on see lahendus eelarvesõbralik, samas saavutatakse tulemusena ideaalne hoiu- ja töökeskkond.
Aga puhastamine on keerulisem. Lisaks võib esineda külma õhu langemist.Meie kliendid räägivad

Meie kliendid räägivad

Uurige välja, mis on meie klientidel ühist.

 

Kiudtsement laineplaat on parim valik minu masinate hoiukoha katuseks. Materjal neelab vett ja alandab mürataset, olles just selline, nagu ma otsisin.

Priit – segapõllumajandustootja

farmer_tractor800_500H_1.jpg