Meist

Meist

Meist

Etex Group on teist sajandit tegutsev Belgia ettevõte, mis on tunnustatud ehitusmaterjalide vallas. Pikaajalised kogemused ja ettevõtte võrgustiku tarnitavad kvaliteetsed katusevõimalused elumajadele ning põllumajandushoonetele tagavad jätkusuutlikud kõrgelt hinnatud lahendused. Etex Grupi võrgustikule kuulub ka laineplaatide tootmisele spetsialiseerunud kaubamärk Eternit. Euroopas ja mujalgi kuulsaid kiudtsemendist valmistatud tooteid ei kasutata mitte ainult elamute, vaid ka põllumajandusprojektide jaoks.

Pühendumine

Pühendumine

Pühendumine

Leedus Naujoja AkmenÄ— linnas on juba üle 25 aasta asunud kaasaegne Eterniti tehas, mis toodab Leedu elanike üht populaarseimat katusekatet – laineplaati. Keskkonnasõbralikud ja kvaliteetsed standardsed asbestivabad plaadid, mis on valmistatud säästvatest materjalidest nagu tsement, tselluloos, PVA kiud ja vesi, on sobiv valik elumajade ja ärihoonete ehitamiseks.

Kodu jaoks

Kodu jaoks

Kodu jaoks

Eterniit laineplaat on üks Eesti elanike populaarsemaid valikuid elumajade renoveerimisel või ehitamisel. Aastatepikkuse kogemusega, klientide vajadusi kuulates ja neid silmas pidades, toodab Eterniti kaubamärk ülikõrgetele kvaliteedistandarditele vastavaid tooteid, mida iseloomustab suurepärane heliisolatsioon, päikesepaneelide lihtne paigaldamine ja lai värvipalett, mida on lihtne kohandada. maja fassaad.

Talu jaoks

Talu jaoks

Talu jaoks

Eterniti asbestivabad plaadid on populaarne valik katuselahendusteks mitte ainult elumajadele, vaid ka põllumajandushoonetele. Kõrgetele kvaliteedistandarditele vastavat laineplaati kasutatakse laialdaselt lehmalautade, sigalate, linnumajade, tallide, lambalautade ja tootmishoonetele, ladude, tehnoangaaride katuste katmiseks. Vastupidavad nõudlikule keskkonnale, hingavad ja ei kogu kondensaati, Eterniti tooted tagavad peetavate loomade heaolu ning kvaliteetsed, jätkusuutlikud valikud.