Meist

eternit, euronit

Meist

Eternit toodab kiudtsemendist laineplaate põllumajandussektori jaoks juba üle sajandi. Tänu oma erialastele teadmistele põllumajandushoonete katustele (alates piima- ja lihaveiselautadest, sigalatest, linnufarmidest ja tallidest kuni laoaladeni) esitatavatest nõuetest, pakub ettevõte profileeritud plaate igaks otstarbeks. Oma traditsioonidele tuginedes on Eternit usaldusväärne partner põllumeestele, aidates neil oma tulevikku edukalt ja jätkusuutlikult hallata. Ettevõte on pühendunud väärtuse loomisele hoone omaniku jaoks, tagades vastupidavuse ja kaitstes loomade heaolu.

Pühendumus

eternit, euronit

Pühendumus

Eterniti kaubamärk on pühendunud laineplaatide tootekategooriale, mille peamine klient on Euroopa põllumajandussektor. Kogu Euroopas on nimest Eternit saanud profileeritud kiudtsemendi üldnimi ja kuni tänase päevani on kiudtsement endiselt eelistatud katusekate põllumajandussektoris.

Eternit kuulub Belgia tööstuskontserni Etex Groupi, mis on spetsialiseerunud ehitusmaterjalidele. Etex Group on ülemaailmne organisatsioon, mis on esindatud 42 riigis ja kus töötab üle 12 500 inimese.

Etex on asjatundlik ja usaldusväärne partner kogu maailma põllumeestele, aidates neil oma tulevikku edukalt ja keskkonnasäästlikult hallata. Ettevõte on pühendunud väärtuse loomisele hoone omaniku jaoks, tagades vastupidavuse ja kaitstes loomade heaolu.