Rajage oma sigadele turvaline ja mugav elukeskkond

piggery

Rajage oma sigadele turvaline ja mugav elukeskkond

Tarbijad hoolivad üha rohkem loomade heaolust. Seepärast on oluline investeerida säästvasse hoonesse, mis on kohandatud vastavalt sigade vajadustele. Pöörake erilist tähelepanu põrsastele ja tiinetele emistele, sest nemad on temperatuuri kõikumise suhtes tundlikumad.

Õhuringlus

Õhuringlus

Õhuringlus

Kiudtsemendist laineplaadid tagavad teie loomadele piisava ventilatsiooni, olenemata sellest, millise soojuslahenduse te valite. Hädavajalik hingamisteede infektsioonide vältimiseks.

Panustage keskkonnasäästlikkusse

Seakasvatuses tekib palju ammoniaaki ja niiskust. Erinevalt metallist laineplaat õnneks ei roosteta, hallita ega oksüdeeru. Ja teie saate keskkonnasäästlikud, madala hooldusvajadusega hooned.

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

Sead on müra suhtes vähem tundlikud kui lehmad või hobused. Kuid müra võib ka neid ehmatada. Näiteks tugevast vihma- või rahesajust tekkiv müra. Eterniit neelab kaks korda rohkem heli kui metall – olenemata sellest, kas seda kasutatakse koos soojustusega või mitte.

Millist soojustust ma vajan?

Millist soojustust ma vajan?

Tootmise seisukohalt omab hoone keskkonna kontrollimine suurt tähtsust. Eriti temperatuuri kontrollimine. Parimate soovituste ja info saamiseks võtke ühendust meie spetsialistidega. Vastame meeleldi tekkinud küsimusetele.

full insulation.jpg

Täielik soojustus sarikate all

Optimaalseks kliimakontrolliks
Selline lahendus võimaldab sigalas temperatuuri reguleerida. Oluline tiinete emiste ja põrsaste jaoks.

insulation above purlins.jpg

Täielik soojustus sarikate peal

Eelarvesõbralik soojustus
Sead, keda kasvatatakse liha või järglaste saamise eesmärgil, on temperatuuri kõikumise suhtes vähem tundlikud, kui nad ei ole just tiined. Põllumajandusettevõtetel piisab soojustusest roovtalade peal.

suspended ceiling.jpg

Ripplagi

Ideaalne põrsaste ja tiinete emiste jaoks
Ventileeritav lagi hoiab ära külma õhu allavoolu. Õhk siseneb hoonesse ja seda reguleeritakse täpselt. Sel viisil on tagatud värske ja puhas õhuringlus. Soe õhk hajub aeglaselt sigalasse.

Meie kliendid räägivad

Meie kliendid räägivad

Uurige välja, mis on meie klientidel ühist.

 

Parandasin oma sigade heaolu, valides parima kliimakontrolli lahenduse, sealhulgas laineplaadiga soojustatud katuse. Kokkuvõttes on kiudtsement laineplaat suurepärane materjal kariloomalautades kasutamiseks, sest see on vastupidav. Olen kindel, et ka minu poeg saab jätkata tegevust sama katuse all, kui ta farmi üle võtab.

Taavi – seakasvataja

vet-farmer-pigs-bar800n_500H_1.jpg