Säilitage oma põllusaaki optimaalsetes tingimustes

grain building

Säilitage oma põllusaaki optimaalsetes tingimustes

Põllukultuure tuleb säilitada ideaalsetes tingimustes, jahedas ja kuivas. Ideaalse kliima loomiseks oma küünis kasutage kiudtsement laineplaati ja õiget soojustust ning ventilatsiooni. Nii püsib saak värske ja väheneb riknemisoht. See on hea väärtusega investeering ja paindlik lahendus, tänu millele saate hõlpsasti ehitusloa.

Tagage õige temperatuur ja ventilatsioon

arable

Tagage õige temperatuur ja ventilatsioon

Riknemise vältimiseks tuleb küünis tagada õige ventilatsioon ja vastav temperatuur. Laineplaat võimaldab rohket õhuringlust ja neelab niiskust, tänu millele püsivad põllusaadused kuivad ning seene- ja hallitusevabad. Madalam temperatuur vähendab varajast idanemist ja pikendab saagi säilivust.

Valige tõhusus ja vastupidavus

arable

Valige tõhusus ja vastupidavus

Eterniit on hingav looduslik materjal. See minimaliseerib niiskust ja baktereid. Erinevalt metallist see ei roosteta, hallita ega oksüdeeru. Teie käsutuses on aastakümneid püsivad kõrge standardi kohaselt ehitatud ja vähe hooldust vajavad hooned.

Tehke see ohutuks

arable

Tehke see ohutuks

Eterniit vastab kõrgeimatele tuleohutusstandarditele. See annab teie saagile lisakaitse ja tagab teie meelerahu. Võite olla kindel, et teie põllusaak on turvaliselt hoitud.

Millist soojustust ma vajan?

Millist soojustust ma vajan?

Hoidla soojustus on oluline, et kaitsta põllukultuure ebasoodsate ilmastikutingimuste eest. Parimate soovituste ja info saamiseks võtke ühendust meie spetsialistidega. Nõustame ja vastame tekkinud küsimustele.

no-insulation.jpg

Soojustuseta

Mitte nii tundlik põllusaak.
Põllusaagi puhul, mis ei ole kuumuse suhtes tundlikud, ei ole tavaliselt soojustust vaja. Temperatuur hoidlas ei lange tavaliselt alla nulli, mis tähendab, et külmumisoht on väga väike. Osa õhus leiduvast niiskusest imendub eterniidi struktuuri.

full insulation.jpg

Täielik soojustus sarikate all

Optimaalseks kliimakontrolliks
Kui sarikate all on täielik soojustus, saab hoidlas ventilatsiooni reguleerida, et tagada seal ideaalne hoiustamistemperatuur nii talvel kui ka suvel. Sel viisil saate hoida põllusaagi ideaalses seisukorras.

insulation above purlins.jpg

Täielik soojustus sarikate peal

Eelarvesõbralik soojustus
Siin on paigaldatud kiudtsemendist laineplaadid otse pikkadele soojustatud paneelidele. Kuna neid on lihtsam paigaldada, on see lahendus eelarvesõbralik. Puhastamine on keerulisem ja kindlasti peab arvestama külma õhu allavooluga.

suspended ceiling.jpg

Ripplagi

Vältige külma õhu allavoolu
Ventileeritava lae puhul siseneb õhk hoonesse ja seda reguleeritakse täpselt. Sel viisil on tagatud värske ja puhta õhu ringlus. Põllusaagi niiskustase hoitakse madal ja välditakse hallituse teket.

Ventileeritav lagi hoiab ära külma õhu langemise. Õhk siseneb hoonesse ja seda reguleeritakse täpselt. Sel viisil on tagatud värske ja puhta õhu ringlus. Soe õhk hajub aeglaselt.

Meie kliendid räägivad

Meie kliendid räägivad

Uurige välja, mis on meie klientidel ühist.

 

Olen õnnelik, et leidsin õige lahenduse oma kartulite säilitamiseks. Kiudtsemendi ja soojustuse kombinatsioon tagab kuiva keskkonna, kus saan ventilatsiooni täpselt jälgida.

Frank – segapõllumajandustootja

shutterstock_217813450_CMYK.jpg