Pikaealisus

Vastupidav

Helisummutav

Ventilatsioon

Kerge

Mittesüttiv

Lihtne paigaldada

Elamute ehitus

Elamute ehitus

Elamute ehitus

Üheks kõige sagedamini kasutatavaks katusekattematerjaliks Eestis on laineplaat, mida nimetatakse ka asbestivabaks plaadiks. See on keskkonnasõbralik toode, mis vastab kvaliteetsetele standarditele ja sobib ideaalselt elamuehituseks.

See toode, mille on välja töötanud spetsialistide duo, kellel on aastatepikkune kogemus ja teadmised selles valdkonnas, pakub esteetilisi lahendusi, vastupidavust, ohutust, lihtsat ja kiiret paigaldamist ning loomulikult keskkonnasõbralikke valikuid uute kodude ehitamisel või renoveerimisel.

Lisateave koduomanikele mõeldud laineplaatide kohta

Taluhoonete ehitus

Taluhoonete ehitus

Taluhoonete ehitus

Enam kui 100-aastane kogemus ja pidev koostöö põllumajandustööstusega on viinud Euroopa põllumajandustootjate vajadustele vastavate katuselahenduste väljatöötamiseni.

Eternit laineplaatidest ja kiudtsemendist valmistatud osad sobivad suurepäraselt kariloomade, põllukultuuride ladustamise ja väikeste hoonete katmiseks. Vastupidavus, suurepärane isolatsioon, õhupidavus, vastupidavus ja tulekindlus tagavad parima valiku teie põllumajandushoonete jaoks.

Lisateave põllumeestele mõeldud lainelehtede kohta

Mis on kiudtsement laineplaat?

fibercement

Mis on kiudtsement laineplaat?

Kiudtsement laineplaat on valmistatud tsemendist, liivast, tselluloosist, kiududest ja veest, tänu mille on see ideaalne materjal põllumajanduses kasutamiseks. Tulemusena saadakse tugev ja väga vastupidav katus, mis annab teie farmile väärtuse.