Mängige värvide ja tekstuuridega

Plaate võib näha nii katustel kui ka fassaadidel ning kõikvõimalikes värvides, mustrites ja struktuurides. See on ka loogiline, sest kiudtsementplaatide abil saate oma kodu igati isikupärastada. Teie kodu on teie visiitkaart. Valige mingi stiil ja laske oma loominguline energia vabaks: mängige mustritega, vahetage värve ja kombineerige plaate naturaalse puidu või tellistega. Teil on täiesti vabad käed.

Choose your color and shape 1
Choose your color and shape 1

Plaate on saadaval väga suures värvivalikus, nii et saate oma maja katuse ja fassaadi kujundada täiesti oma maitse järgi. Värvipalett ulatub moodsatest hallidest soojade looduslähedate toonideni. Enamasti valitakse üks värv, kuid loomulikult võib alati lisada mõne põneva aktsendi või peene toon-toonis nüansi.

Play with color and texture 2
Play with color and texture 2

Lisaks värvidele saate mängida ka mustritega. Varem asetati plaadid enamasti rombikujuliselt, kuid nüüdseks on tekkinud ka uusi paigaldusviise. Erinevate mustrite abil saate luua palju erinevaid efekte. Saate oma kodu välimuse ise valida. Mõned võimalikud lahendused on näiteks plaatide ülekate, tepikoja katmine ja fassaadikassett.

Play with color and texture 3
Play with color and texture 3

Kiudtsementplaadid sobivad väga hästi kokku ka muude ehitusmaterjalidega. Järjest enam ehitajaid kombineerivad tänapäeval plaate naturaalse puidu või kiviga. Näiteks naturaalset või halli peitsiga puitu võib kombineerida pehmet tooni hallide või tumehallide kiudtsementplaatidega. Väga populaarne on ka tiheda plaadi kombineerimine kareda tellisega.

Leia edasimüüja

Leia meie lähedased teie partnerid

Laadige alla brošüürid

Laadige meie toodete brošüürid alla

Allalaadimiskeskus