Ainulaadne arhitektuurilahendus

Kiudtsementplaadid Dacora sobivad kõikidele katustele ja fassaadidele ning nii uutele hoonetele kui ka vanadele renoveerimist vajavatele majadele. Dacora plaatidega on lihtne maja terviklikkust säilitada. Palju suurusi, erinevaid värve ja paigaldamismeetodeid võimaldavad majale anda ainulaadse arhitektuurilahenduse.

Unique architectural solution 1
Unique architectural solution 1

Kiudtsementplaadid on inspiratsiooni saanud kiltkivist, mida kasutatakse Alpides. Kiltkivi omapärane reljeef erineb kõigist teistest katusematerjalidest, aga kuna selle paigaldamine oli keeruline, ei olnud see toode algselt kõigile saadaval. Kui kiltkivist kiudtsementplaate hakati valmistama, sai see katusematerjal kättesaadavaks kõigile, kes soovivad väljendusrikast ja vastupidavat katust.

Unique architectural solution 2
Unique architectural solution 2

Praegu on see Saksamaal, Prantsusmaal ja Beneluxi riikides üks populaarsemaid katusekatteid. Majaomanikele meeldib see materjal, kuna see annab majale luksusliku ja stiilse aura. Arhitektidele meeldib Dacora selle universaalsuse tõttu, sest see sobib nii klassikalise kui ka moodsa arhitektuuriga. Peale selle saab materjaliga katta lisaks katusele ka fassaadi ning muud maja elemendid, nagu näiteks korstnapitsi. See annab võimaluse mängida detailidega ja püüab möödujate pilke.

Unique architectural solution 3
Unique architectural solution 3

Baltimaades on Dacora plaadid eriti populaarsed mereäärsetes piirkondades, kus Saksa arhitektuuri traditsioonid on endiselt elus. Nendes piirkondades valitakse materjali ka tänu selle vastupidavusele karmile mereõhule. Kuid üha rohkem maju kaetakse Dacora plaatidega ka teistes piirkondades, sest inimestel on vaja väljendusrikast, kuid samas neutraalset katust.

Leia edasimüüja

Leia meie lähedased teie partnerid

Laadige alla brošüürid

Laadige meie toodete brošüürid alla

Allalaadimiskeskus