Materjalid

Lisateave meie katuse ja fassaadi materjalide kohta.
Corrugated sheets

Laineplaadid

Corrugated sheets

Laineplaat on turvaline asbestivaba katusematerjal, mida toodetakse tsemendist, lubjakivist, tselluloosist, veest ja asbesti välja vahetanud PVA-kiust. Kiudtsemendil on suurepärane vastupidavus keskkonnamõjudele ning väga head tugevusnäitajad, mistõttu see katusekate teenib teid kaua, ei nõua hooldamist ja näeb esteetiline välja. Kiudtsementi hinnatakse tema keemilise neutraalsuse poolest – see ei eralda keskkonda mingeid keemilisi ühendeid ega reageeri ühegi ohtliku kemikaaliga. Kiudtsemendi tootmisprotsess on keskkonnasõbralik, sest selle valmistamisel ei jää üle teisest toorainet.

Laineplaate toodetakse Baltikumi ainsas sellist katusematerjali tootvas tehases Naujoji Akmenės juba üle 20 aasta.

Lugege rohkem
Slates

Katuseplaadid

Slates

Kiudtsementplaadid on saanud inspiratsiooni Alpides kasutatavast looduslikust kiltkivist. Kiltkivi omapärane reljeef erineb kõigist teistest katusematerjalidest, aga kuna selle paigaldamine oli keeruline, ei olnud see toode algselt kõigile saadaval. Kui kiltkivist kiudtsementplaate hakati valmistama, sai see katusematerjal kättesaadavaks kõigile, kes soovivad väljendusrikast ja vastupidavat katust.

Majaomanikele meeldib Dacora, kuna see annab majale eriliselt luksusliku ja stiilse välimuse. Arhitektidele meeldib Dacora selle universaalsuse tõttu – Dacora sobib nii klassikalise kui ka moodsa arhitektuuriga. Materjal võimaldab mängida detailidega ja püüda möödujate tähelepanu.

Baltikumis on Dacora katuseplaadid kõige populaarsemad mereäärsetes piirkondades, kus Saksa arhitektuuri traditsioonid on endiselt au sees. Sellistes piirkondades valitakse materjali ka sellepärast, et see on vastupidav karmile mereõhule. Ka muudes piirkondades kaetakse maju järjest rohkem Dacora plaatidega, sest need on väljendusrikkad, aga samas neutraalsed.

Lugege rohkem
Cedral

Cedral

Cedral

Cedral voodrilauad on saadaval enam kui 30 erinevas värvis ja kahes viimistluses ning peavad tänu spetsiaalsele värvimisprotsessile vastu vähemalt 30 aastat. Voodrilauad ei vaja regulaarset hooldust. Peske neid lihtsalt seebiveega ja loputage ning fassaad näebki välja nagu uus.

Lugege rohkem
Equitone

Equitone

Equitone

EQUITONE on läbivärvitud fassaadimaterjal, mis on loodud arhitektide poolt arhitektidele. Oleme selliseid fassaadipaneele tootnud juba 1950ndatest alates ja nime „ETERNIT“ all. Iga EQUITONE paneel on ainulaadne, näidates kiudtsementplaadi alusmaterjali loomulikku töötlemata tekstuuri. Kiudtsement on tsemendi komposiitmaterjal, mis koosneb tsemendist, tselluloosist ja mineraalsetest materjalidest, mida tugevdab nähtav maatriks. Ja see ongi kõik. EQUITONE paneeli maksimumsuurus on 1,25 x 3 meetrit ja seda saab lõigata mis tahes suuruseks või kujuliseks, töökojas või kohapeal. Lisaks saab materjali perforeerida või sellele printida. Nähtavate ja nähtamatute ventilatsiooni kinnitamise meetotide hulka kuuluvad näiteks neetimine, kruvimine ja metall- või puitraamidele liimimine.  Kui valite viimistluslahendust, tagab EQUITONE’i läbivärvitud paneel selged ja monoliitsed detailid.

Lugege rohkem

Avastage meie tootevalikut

Leia edasimüüja

Leia meie lähedased teie partnerid

Laadige alla brošüürid

Laadige meie toodete brošüürid alla

Allalaadimiskeskus