Terviklik katuselahendus

Katuse planeerimisel ei piisa ainult katusematerjali valimisest. Katus täidab oma funktsiooni korralikult ainult siis, kui see on terviklikult ehitatud. Kindlasti tuleb lisada ka kinnitusdetailid, soojustusmaterjalid ning vihmaveesüsteem. Võite alati valida originaaltooted või nende odavamad asendused. Aga kui soovite, et katus korralikult oma funktsiooni täidaks ja teie maja pikki aastaid kaitseks, ei maksaks katuselt raha säästa.

Full roof solution 1
Full roof solution 1

Eelkõige on oluline rääkida kinnitusvahenditest. Odavamate kinnitusvahendite või muude kui originaalkinnituste kasutamine võib katusematerjali paigaldamise ajal kahjustada või tekitada hilisemaid probleeme, sest sellistel kinnitustel võib olla lühem kasutusaeg kui katusekattel endal. Head kinnitused tagavad katuse vastupidavuse ja veekindluse. Kinnitused peaksid olema isepuurivad ja tihendiga.

Full roof solution 2
Full roof solution 2

Samuti on tähtis veenduda, et katuse erinevate osade vahelised ühendused on hästi soojustatud, sest näiteks katusehari või korstna ümbrus on keskkonnamõjudele väga vastuvõtlikud. Tervikliku lahenduse tagamiseks on kõige parem kasutada katuse tootja valmistatud originaalosi. Sellisteks osadeks on näiteks harjaelemendid, räästad, tuuletõkkeplaadid ja alustoed.

Full roof solution 3
Full roof solution 3

Ja kokkuvõttes tasub ühe tootja pakutavat terviklahendust loomulikult tellida ka ilusa tulemuse tagamiseks. Kui katus ja vajalikud tarvikud on ühe tootja toodetud, sobivad need paremini kokku ja moodustavad parema terviku. Originaalosad sobivad katusematerjalidega hästi, mistõttu on neid kergem kinnitada. Kokkuvõtteks – kõik materjalid hakkavad aja jooksul värvi kaotama, nii et kui katusematerjalide ja muude tarvikute tootja on üks ja sama, tähendab see, et kõige värv tuhmub ühtlaselt.

Full roof solution 4
Full roof solution 4

Iga katus on erinev ja sobiv lahendus sõltub konkreetse katuse kujust ja keerukusest. Praegusel ajal pakuvad tootjad niivõrd laia katusematerjalide ja -tarvikute valikut, et igaüks leiab just endale sobiva lahenduse.

Avastage meie tootevalikut

Leia edasimüüja

Leia meie lähedased teie partnerid

Laadige alla brošüürid

Laadige meie toodete brošüürid alla

Allalaadimiskeskus