Klassikaline või moodne disain?

Katustel on palju erinevaid stiile. Milline valida? Klassikaline või moodne? Uurige, milline stiil teie katusele kõige paremini sobiks!

Classical or modern design 1
Classical or modern design 1

Esiteks – majaomanik otsustab, milline katus valida. Kui omanik otsib kaasaegset lahendust ja soovib silma paista, on peaaegu 100% kindel, et ta valib moodsa stiili. Ja inimene, kes on traditsioonilisema maitsega ja ei soovi nii väga silma paista, eelistab tõenäoliselt traditsioonilist katust. Kõige tähtsam on muidugi see, et katuse all elavad inimesed oleksid õnnelikud ja et katus oleks neile iseloomulik.

Classical or modern design 2
Classical or modern design 2

Teiseks peate maja ümber ringi vaatama ja seda ümbritsevale keskkonnale mõtlema. Võib-olla säilitatakse teie piirkonnas kultuuripärandit ja kaasaegsemad lahendused ei ole lubatud? Või on kõik naabrid valinud katustele pastelsed värvid ja silmatorkavam värv ei sobiktuks pildile? Ümbritsevat keskkonda tuleb kindlasti arvesse võtta.

Classical or modern design 3
Classical or modern design 3

Viimaseks on arhitektuuris – nagu ka igasuguses muus kunstis – teatud trendid, mis konkreetsel hetkel populaarsed on. Loomulikult peaksite moodsate lahendustega ettevaatlik olema, sest aja jooksul kipub nende populaarsus muutuma.

Leia edasimüüja

Leia meie lähedased teie partnerid

Laadige alla brošüürid

Laadige meie toodete brošüürid alla

Allalaadimiskeskus