Katuse tegelik hind

Katuse hind ei koosne ainult katusematerjalist, vaid lisanduvad ka katusekonstruktsiooni, soojustuse, lisatarvikute, korstna soojustuse ja vihmaveesüsteemi hind. Tavaliselt mõeldakse ainult katusematerjali hinnale. Aga milline on katuse tegelik hind?

Real price of the roof 1
Real price of the roof 1

Katus ei ole lihtsalt mingi toode, mida saate osta ilma sellele pikemalt mõtlemata. See on pikaajaline investeering, nii et kõik eelised ja puudused tuleks hoolikalt läbi mõelda. Enne katusematerjali valimist tuleks arvesse võtta ka lisakulusid. Ja kokkuvõtteks – säästa ei maksa kohtades, kus see ei ole vajalik. Parem on maksta rohkem ja valida ainult kvaliteetsed materjalid. Niimoodi kestab katus kauem.

Real price of the roof 2
Real price of the roof 2

Terviklikku katuselahendust võib vaadelda nagu võileiba. Katusematerjal moodustab ainult osa võileivast. Kui ostate võileiva, ei arvesta te ainult vorsti, vaid kogu toote hinda. Katusega on sama lugu. Katusematerjal moodustab ainult 20% katuse hinnast. See tähendab, et katuse kogukulud on 5 korda suuremad kui ainult katusekattematerjaliga seotud kulud. Enne katusematerjali valimist tuleks üle vaadata, kui palju puitu on vastava materjali aluskonstruktsiooni jaoks tarvis, kui palju kinnitusvahendeid jne. Mõnikord võib kõige odavam katusematerjal lõpuks osutuda hoopis kõige kallimaks, sest vajab rohkem soojustuskihte või rohkem kinnituskruve.

Real price of the roof 3
Real price of the roof 3

Kui soovite katuselt raha säästa, on kõige mõistlikum eelistada originaaltarvikuid. Originaaltarvikute abil on katust lihtne paigaldada, sest nende mõõdud sobivad katusekatte omadega, nii et jäävad ära ka toodete sobitamiseks vajalikud lisakulud. Samuti on katuse kasutusaeg pikem, sest nii katusekattel kui ka tarvikutel on ühesugused omadused.

Leia edasimüüja

Leia meie lähedased teie partnerid

Laadige alla brošüürid

Laadige meie toodete brošüürid alla

Allalaadimiskeskus