Klassikaline või moodne fassaad?

Fassaade on palju erinevaid stiile. Milline valida? Klassikaline või moodne? Uurige, milline stiil teie maja fassaadile kõige paremini sobiks!

Classical or modern facade 1
Classical or modern facade 1

Esiteks – majaomanik otsustab, milline fassaad valida. Kui omanik otsib kaasaegset lahendust ja soovib silma paista, on peaaegu 100% kindel, et ta valib moodsa stiili. Ja inimene, kes on traditsiooniline ja ei soovi nii väga silma paista, eelistab tõenäoliselt traditsioonilist fassaadi. Kõige tähtsam on muidugi see, et fassaadi taga elavad inimesed oleksid õnnelikud ja et fassaad oleks neile iseloomulik.

Classical or modern facade 2
Classical or modern facade 2

Teiseks peate maja ümber ringi vaatama ja seda ümbritsevale keskkonnale mõtlema. Võib-olla säilitatakse teie piirkonnas kultuuripärandit ja kaasaegsemad lahendused ei ole lubatud? Või on kõik naabrid valinud fassaadidele pastelsed värvid ja silmatorkavam värv ei sobiktuks pildile? Ümbritsevat keskkonda tuleb kindlasti arvesse võtta.

Classical or modern facade 3
Classical or modern facade 3

Viimaseks on arhitektuuris – nagu ka igasuguses muus kunstis – teatud trendid, mis konkreetsel hetkel populaarsed on. Loomulikult peaksite moodsate lahendustega ettevaatlik olema, sest aja jooksul kipub nende populaarsus muutuma.

Fassaadimaterjalid sortiment

Leia edasimüüja

Leia meie lähedased teie partnerid

Laadige alla brošüürid

Laadige meie toodete brošüürid alla

Allalaadimiskeskus