Fassaadi tegelik hind

Fassaad ei hõlma ainult kattematerjali. Fassaadi koguhind sisaldab ka puit- või alumiiniumkonstruktsiooni, soojustust, profiile, kinnitusvahendeid ja ühte salajast koostisosa.

Real price of the facade 1
Real price of the facade 1

Fassaadi kattematerjal moodustab umbes 30–40% fassaadi tegelikust hinnast. Jah, see on üsna suur osa, nii et see mõjutab muidugi ka lõplikku hinda. Fassaadi muud osad mõjutavad hinda samamoodi. Küsite, miks osta kallimaid materjale, kui on olemas ka soodsamad? Esiteks kvaliteedi pärast. Kvaliteet sõltub tavaliselt hinnast ja odavam lahendus ei pruugi teid väga kaua teenida. Teiseks garantii pärast. Tavaliselt on soodsamatel toodetel lühem garantii, või kui need ei ole toodetud kohalikult (või neil ei ole kohalikku esindajat), on garantii küsimine praktiliselt võimatu. Ja viimaseks selle salajase koostisosa pärast.

Real price of the facade 2
Real price of the facade 2

Selleks on paigaldamise hind. Erinevad materjalid vajavad erinevaid oskusi ja mõnede materjalide puhul võib olla raskusi hea spetsialisti leidmisega. Samuti nõuavad mõned fassaadimaterjalid väga täpset ja eriti kvaliteetset tööd, kuna isegi väike viga (mis võib väga vabalt juhtuda) võib tekitada rohkelt probleeme ja lisakulusid. Ise teha seda tööd on raske, aga samuti on raske leida usaldusväärset paigaldajat. Mõningaid tooteid, näiteks kiudtsementplaate saate ise paigaldada, säästes niimoodi raha.

Fassaadimaterjalid sortiment

Leia edasimüüja

Leia meie lähedased teie partnerid

Laadige alla brošüürid

Laadige meie toodete brošüürid alla

Allalaadimiskeskus