LAHENDUSED PÕLLUMEESTELE

Loomulikult saate parimal moel hoolitseda oma loomade heaolu eest või soovite oma ladustatud kauba kaliteeti püsivalt säilitada. Eternit kiudtsement laineplaadid loovad selle jaoks ideaalsed tingimused.

Eelised

  • Me oleme olnud teie usaldusväärne partner juba üle 100 aasta, seega teame teie vajadusi nagu ei keegi teine
  • Saage meie ekspertidelt teile kohandatud nõuandeid ja tehke alati õige valik
  • Aitame uuendada ja renoveerida teie talli või laohoonet viiest teid kokku õigete partneritega
  • Laineplaadid aitavad luua parima sisekliima, seega teie tootlus on optimeeritud
  • Laineplaadid on väga vastupidavad ja on seetõttu siiani kõige sagedamini kasutatavad

SORTIMENT

Eternit Baltic gofreeritud lehtedega valite katuse, mis keskendub inimeste ja loomade heaolule. Lainepappide ainulaadsed omadused on pikk kasutusajaga hoone parim garantii.

CB40

Eternit AGRO

CB40
Eternit AGRO
P76

Eternit AGRO PRO

P76
Eternit AGRO PRO

SOOJUSTAMISE NÕUANNE

Kas peate soojustama lauda või küüni katust või mitte? Praegune põllumajandussektori hinnasurve nõuab arukaid investeeringuid. Eternit Baltic mõtleb teiega kaasa ja soovitab teile laineplaatidest erinevaid lahendusi, kas siis soojustusega või ilma, sõltuvalt hoone täpsest rakendusest.

Sead

Laineplaadid on hea lahendus sigade kasvatamisel, kuna need ei roosteta. Soovitav on sealaut täielikult soojustada. See on lihtsasti teostatav katusetalade alla. Saate luua õhukindla ruumi ja vältida kondentsiooni. Peale selle on mustus väga lihtsalt mahapestav survepesuriga.

Piima- ja lihaveised

Piim-ja lihaveised ei ole külma suhtes tundlikud, seega pole isolatsioon põhimõtteliselt vajalik. Olulisem on ventileerida kui soojustada, et välistada kuumastressi. Enamasti valitakse avatud laut ja soojus on sees talletatud. Soojustus hoiab loomad sees ja ventilatsioon on lahendus. Noorloomade puhul oleks vajalik katusetalade alt soojustada, et hoida vasikaid külma ja haiguste eest.

Linnukasvatus

Kanalad on enamasti soojustatud. Selleks, et tagada hoida niiskustase ja temperatuur kontrolli all, on kindlasti soovitatav kanala täielikult soojustada. Kuna regulaarne puhastus ja õhuringlus on olulised, siis parim viis on soojustada katusetalade alt.

Hobusetallid

Ratsamaneeze ei ole vajalik soojustada, kuna hobused suudava oma kehesoojust pikalt talletada. Hobusetallid seevastu peaksid aga täielikult soojustatud olema. Katusetalade alune soojustamine optimeerib ventilatsiooni, kui pealpool talasid on pakkuda odavamat alternatiivi. Hobustele meeldivad laineplaadid, kuna need tekitavad märkimsväärselt vähem müra.

Laohooned

Ladude jaoks on palju erinevaid nõudeid. Kui teie kaup ei ole tundlik temperatuurikõikumistele, on soojustamine täiesti ebavajalik, sellised tooted nagu kakao ja vili näiteks. Kui laohoonet jahutatakse või köetakse, on isalotsioon soovitatav, sellised tooted nagu sibulad ja kartulid näiteks. Agressiivses keskkonnas (nagu näiteks puidu- või paberilaod) on ilma soojustuseta laineplaatidest katus piisavaks kaitseks.

MIKS MITTE METALL?

Võrreldes terase või sandwich paneelidega on laineplaadil mitmeid eeliseid, mis aitavad kaasa teie loomade heaolu ja ladustava kauba kvaliteed hoidmiseks.

Vähendage loomade stressi, valides heli summutav toode. Tugeva vihmasaju korral on meie laineplaatide all kostuv heli 2x pehmem, kui oleks soojustatud või soojustamata teraskatuse all.

Kiudtsement on põlematu materjal. Meie laineplaatide tuleohutusest saavad kasu loomad kui ka inimesed. 

Kiudtsement ei mädane, ei roosteta, on seente, bakterite, kahjurite ja muude keemiliste mõjuritele vastuvõtmatu. Ideaalne keskkond teie loomadele ja kaubale.

Kiudtsement on naturaalselt hingav materjal, mis minimeerib kondentseerumist ja välistab rooste tekke. Kuna kondentsist tekkinud tilkumist ei esine, on loomade stressitase absoluutselt miinimumis.

Leidke meie partnereid teie läheduses

Leia edasimüüja

Leia meie lähedased teie partnerid

Laadige alla brošüürid

Laadige meie toodete brošüürid alla

Allalaadimiskeskus