Kõik vajalik arhitektile

Otsite jätkusuutlike katuse- ja fassaaditooteid? Eelistate erinevaid värvitoone, materjale ja viimistlusvõimalusi? Valides Eternit-i saate endale partneri, kellel on üle sajandi kogemusi ehitusmaterjalidega. Saate tugineda kvaliteetsetele toodetele ja professionaalsele toele.

Teile pakub huvi, mida meil on teile pakkuda? Avastage kõik materjalid, kaubanduslik ja tehniline teave ning digitaalsed võimalused.

Saage inspiratsiooni

Laske oma loomusel metsistuda: Equitone fassaadiplaatidega on teil täielik disainivabadus mängida värvide, valguse ja kujuga.

Valige moodne ning minimalistlik välimus ja katke katus ja fassaad sama materjaliga. Dacora katuse- ja fassaadiplaat annavad teie uuele majale stiili ja on ka ideaalne partner renoveerimisel.

Tellige tootenäidiseid

Referentsfotod ja tooteinfo on juba hea infoallikas, kuid kui soovite enda käes hoida katuseplaati, katusekivi või eterniidiplaati või vaadata kuidas see värv päikesevalguses välja näeb, siis meil on teile hea uudis. Saate tasuta näidist tellida väga lihtsal viisil.

Kuidas? Mige meie tootevalikus omale sobiva toote peale, klõpsake ostukorvi märgil ja kinnitage oma tellimus. Tellitud näidised pannakse peatselt teele.

Tooted

Ökoloogia on trump

Eternit pöörab suurt tähelepanu ka ökoloogilistele materjalidele. Töötame ainult looduslike toorainetega, mis nõuavad vähest hooldust. Lisaks pakume integreeritud päikesepaneele ja võite valida rohelise katuse. Kas teadsite, et peaaegu kõigil meie materjalidel on EPD sertifikaat?

Leia edasimüüja

Leia meie lähedased teie partnerid

Laadige alla brošüürid

Laadige meie toodete brošüürid alla

Allalaadimiskeskus