KASULIKUD NÕUANDED ERAISIKUTELE

Uus maja? Katuse või fassaadi renoveerimine? Eternit-Iga valite usaldusväärse partneri, kes on rohkem kui sajandi kogemusega ehitusmaterjalidest. Tulemus? Jätkusuutlikud materjalid, mis on valmistatud looduslikest toormaterjalidest, mis vajavad vähe hooldust ja mida saame nautida suurepäraste garantiidega. Me testime kõiki materjale ulatuslikult, eksponeerides neid äärmuslikes tingimustes. See tagab, et teie katus ja / või fassaad on ilusad ka pärast 20 aastat. Me astume veel sammu edasi ja oleme täielikult pühendunud rohelistesse materjalidesse koos integreeritud päikesepaneelidega. Kas pole veel valikut? Aitame teil alustada kasulike näpunäidetega, käepäraste dokumentidega ja palju inspiratsiooni.

INSPIRATSIOON

Katuseplaat katusel ja / või fassaadil annab ühtse tulemuse

EQUITONE arhitektuurne välisvooder

Dokumendid

Vajad rohkem infot? Lae alla meie inspiratsiooni brošüürid või vaata meie tehinilisi juhiseid.

MEIE MATERJALID

Tänu meie mitmekesisele katusekivide valikule leiate kindlasti mida soovite: savi või betoon, sile või laineline, traditsiooniline või moodne, ökonoomne ja ökoloogiline ... või eelistate katuseplaate? Paljude formaatide, värvide ja paigaldusmeetoditega saate anda oma katusele ja fassaadile personaalse ilme, lisaks on Dacora katuseplaadid ka hea partner renoveerimisel.

NÄIDISED

Fotod tehtud töödest ja tooteinformatsioon on loomulikult juba hea infoallikas, kuid võibolla soovite käes hoida katuseplaati või katusekivi, et vaadata värvi päevavalguse käes? Head uudised! Saate väga lihtsalt tellida meie toodete tasuta näidiseid.

Kuidas? Mine oma soovitud toote peale meie toodete ülevaates, lisa soovitud näidis ostukorvi ja lõpeta oma tellimus. Tellitud näidised jõuavad teieni varsti.

Telli tasuta näidis

MEIE ÖKOLOOGILINE LAHENDUS

Parima kvaliteedi tagamiseks töötame peamiselt looduslike toorainetega, mis vajavad vähe hooldust. Ja tänu meie toodetele säästate keskkonda (ja oma rahakoti sisu).

TEE SEDA ISE

Eriti meie Cedral voodrilaudist on lihtne ise paigaldada. Me loomulikult varustame teid paigaldujuhenditega ja edasimüüjad on kindlasti valmis teid nõustama.

EQUITONE fassaadiplaate soovitame paigaldada spetsialistide abiga, et ventilatsioon oleks õige. Naudite tulemust aastaid.

Ei karda kõrgust?
Sel juhul saate Dacora katuseplaate ise paigaldada, kuid peate järgima paljusid tehnilisi nõudeid.

Ikka eelistate professionaali?
Siis valige keegi kes regulaarselt töötab teie valitud materjalidega ja küsige kindlasti ka referentse. Lisaks küsige infot naabrite, pere ja sõprade käest: kelle nemad valisid? Kas nad on endiselt rahul?

Leia edasimüüja

Leia meie lähedased teie partnerid

Laadige alla brošüürid

Laadige meie toodete brošüürid alla

Allalaadimiskeskus