Ehitage kaunis, mugav ja turvaline kodu

residential

Ehitage kaunis, mugav ja turvaline kodu

Energiatõhusus, keskkonnasäästlikkus ja vastupidavus on elamu ehitamisel või renoveerimisel esmatähtsad. Kuid teame ka, et õige disain on tähtis, olgu siis linnas või maal. Seetõttu pakume oma lahendusi paljudes erinevates värvitoonides, et leiaksite sobiva vastavalt oma asukohale ja disainile.

Valige tõhusus ja vastupidavus

corrugated sheets

Valige tõhusus ja vastupidavus

Kiudtsementist laineplaate iseloomustavad head soojust isoleerivad omadused. See on hingav looduslik materjal ja koos õige soojustusega võimaldab oma majas temperatuuri reguleerida. Lisaks takistab see niiskuse ja bakterite kogunemist. See ei roosteta, hallita ega oksüdeeru. Nii saate ehitada aastakümneid kestva kõrge kvaliteedi ja madala hooldusvajadusega eluaseme.

Stiilne disain

corrugated sheets

Stiilne disain

Meie laineplaatide lahendused on saadaval 11 erinevas värvitoonis. Naturaalsest hallist kuni sinakashalli värvitoonini. Võite valida, kas eristuda või sulanduda keskkonda.

Investeerige usaldusväärsesse heliisolatsiooni

Rahulikkus on eluhoone puhul ülioluline. Tugevas vihmasajus katsetatud laineplaat neelab kaks korda rohkem müra kui metallist katus. See vähendab müra, olenemata teie valitud soojustusest.

Tuleohutus

corrugated sheets

Tuleohutus

Tuleohu minimaliseerimine peab olema esmatähtis mis tahes elamu ehitamisel või renoveerimisel. Eterniit vastab kõrgeimatele tuleohutusstandarditele.

Millist soojustust ma vajan?

Millist soojustust ma vajan?

Soojustus on elamuehituses hädavajalik, et kaitsta end talvel liigse külma ja suvel sooja eest. Parimate soovituste ja info saamiseks võtke ühendust meie spetsialistidega. Vastame meeleldi tekkinud küsimustele.

full insulation.jpg

Täielik soojustus sarikate all

Täielik kliimakontroll
See on ideaalne lahendus teie mugavuse tagamiseks. Samuti võimaldab see kontrollida hoone temperatuuri. Lisaks aitab see vältida tõmbetuult või külma õhu langemist, tagades samas õhuringluse.

insulation above purlins.jpg

Täielik soojustus sarikate peal

Eelarvesõbralik soojustus
Siin on paigaldatud kiudtsemendist laineplaadid otse pikkadele soojustatud paneelidele. Kuna neid on lihtsam paigaldada, on see lahendus eelarvesõbralik. Kuid sellise soojustuse puhul peate arvestama külma õhu langemisega.

Meie kliendid räägivad

Meie kliendid räägivad

Vaadake meie kliendi osana.

 

Kiudtsemendist laineplaadid sobituvad tõesti hästi minu maja üldpildiga, mis kestab aastakümneid.

Teet – koduomanik

AdobeStock_233884844.jpeg