Pühendunud lähenemine teie sektorile

farmer

Pühendunud lähenemine teie sektorile

Uue põllumajandushoone renoveerimisel või ehitamisel tuleb pöörata tähelepanu paljudele aspektidele. Teame, et keskendute suuresti oma loomade heaolule, et tagada kaupade kvaliteet.

Katus mängib talli, küüni või lauda sisekliimas olulist rolli. Meie Eterniti meeskond saab aidata teil leida ideaalsed tingimused enda, teie loomade või kaupade jaoks. Olenevalt teie või teie loomade vajadustest, leiate siit ideaalse katuselahenduse õige kliima tagamiseks. Rolli mängivad paljud erinevad parameetrid, nagu ventilatsioon, temperatuur, niiskus, soojustus, lihtne sissepääs, säästlik energiakulu. Sõltumata sellest, kas tegemist on piimakarja, lihaveisekarja, noorkarja, sigade, kodulindude, kitsede, kartulite, vilja või sibulatega, on Eternit kursis spetsiifiliste probleemidega, millega tuleb arvestada põllumajandushoones õige kliima tagamiseks.

Tegime kindlaks teie sektori vajadused ja selle, kuidas meie toodetega tagada teile parimad tulemused.

Arendades teie sektorit

Piima- ja lihaveised

dairy, cattle

Piima- ja lihaveised

Loomade heaolu ja mugavus on lauda ehitamisel ja remontimisel esmatähtsad. Ventilatsioon, loomulik valgus ja rahulik keskkond on teie lehma vaimse ja füüsilise heaolu seisukohalt hädavajalikud. Terved lehmad toodavad rohkem piima ja kasvavad kiiremini, mis mõjub positiivselt ka rahakotile.

Sigalad

Sigalad

Tarbijad hoolivad üha rohkem loomade heaolust. Seepärast on oluline investeerida säästvasse hoonesse, mis on kohandatud vastavalt sigade vajadustele. Pöörake erilist tähelepanu põrsastele ja tiinetele emistele, sest nemad on temperatuuri kõikumise suhtes tundlikumad.

Linnufarmid

chicken

Linnufarmid

Linnufarmi ehitamine ja renoveerimine on pikaajaline investeering. Terved, stressivabad loomad kasvavad kiiremini. Selle tulemusena tõuseb teie tootlikkus. Kiudtsement laineplaat koos hea soojustusega võimaldab just seda. Lisaks vähendate oma energiakulusid ja tagate optimaalsed töötingimused nii endale kui ka oma töötajatele.

Tallid

equestrian

Tallid

Loomade heaolu ja mugavus on talli ehitamisel või remontimisel esmatähtsad. Hobused on õueloomad, nende jaoks ei ole loomulik viibida suurema osa päevast siseruumides. Ventilatsioon, loomulik valgus ja rahulik keskkond on hädavajalikud nende heaolu tagamiseks. Seetõttu on meie tooted valmistatud viisil, et tagada loomulik keskkond hoone sees.

Lambad ja kitsed

sheeps, goats

Lambad ja kitsed

Loomade heaolu ja mugavus on lamba- või kitselauda ehitamisel ja remontimisel esmatähtsad. Ventilatsioon, loomulik valgus ja rahulik keskkond on looma vaimse ja füüsilise heaolu seisukohalt hädavajalik. Terved kariloomad toodavad rohkem piima ja kasvavad kiiremini. See mõjub positiivselt ka teie rahakotile.

Põllukultuurid

arable

Põllukultuurid

Põllukultuure tuleb säilitada ideaalsetes tingimustes, jahedas ja kuivas. Ideaalse kliima loomiseks oma küünis kasutage kiudtsement laineplaati ja õiget soojustust ning ventilatsiooni. Nii püsib saak värske ja väheneb riknemisoht. See on hea väärtusega investeering ja paindlik lahendus, tänu millele saate hõlpsasti ehitusloa.

Masinatööstus

tractor machinery

Masinatööstus

Olenemata sellest, kas töötate põllumajanduses või ehitussektoris, on rasketööstusmasinad teie töö jaoks hädavajalikud. Need kujutavad endast märkimisväärset investeeringut. Seega ei soovi te neid tõenäoliselt hoida välitingimustes, kui kallab vihma, on väga külm või lõõskab päike. Kiudtsemendist katusega angaarid või kuurid tagavad vastupidava kaitse teie varale, ilma et peaksite panka sisse murdma.

Elamuehitus

residential

Elamuehitus

Energiatõhusus, keskkonnasäästlikkus ja vastupidavus on elamu ehitamisel või renoveerimisel esmatähtsad. Kuid teame ka, et õige disain on tähtis, olgu siis linnas või maal. Seetõttu pakume oma lahendusi paljudes erinevates värvitoonides, et leiaksite sobiva vastavalt oma asukohale ja disainile.

Tööstuslik

industrial

Tööstuslik

Tööstushoone ehitamisel või rajamisel on esmatähtsad energiatõhusus, jätkusuutlikkus ja vastupidavus. Sellest sõltuvad hoonet kasutavate inimeste heaolu ja teie laovarude kvaliteet. Kuid teame samuti, et tähtis on ka õige disain. Seetõttu pakume oma lahendusi paljudes erinevates värvitoonides, et teie ladu sobituks teie kaubamärgi või ümbritseva keskkonnaga.