Kasutage oma kujutlusvõimet

Koprasaba-katusekive saab kasutada väga mitmel moel. Neid hinnatakse ka nende klassikalise ja harmoonilise välimuse tõttu. Kaunis naturaalpunane värv ja äärmiselt elegantne vorm loovad ideaalse viimistlusega klassikalise katuse.

Use your imagination 1
Use your imagination 1

„Toogem värvid pleekinud ümbrusse!“. See idee võlus Friedrich Ernst von Garnieri ning CREATON oli samuti selle mõttega päri. Nii andsid värvimeistri loovus ja katusekivide tootja kompetents üheskoos suurepäraseid tulemusi. Kollektsioon üllatas antud ala spetsialiste. Nuance kollektsioon pakub erilisi, ümbritseva maastikuga kokku sobivaid soojades toonides katusekive. Nuance kollektsioon avab ka väga valivatele katusemeistritele laia värvitoonide spektri, mis rikastab meie maastikku ilma täiendavate kulutusteta. Kollektsiooni kuuluvad laia värvivalikuga angobeeritud koprasaba-katusekivid.

Use your imagination 2
Use your imagination 2

Selliste katusekividega saab isegi kõige pöörasemad ideed teoks teha. Kombineerides erinevat värvi katusekive kokku, saate luua katusele erinevat värvi kaunistusi, aga ka pilte. Kasutage vaid oma kujutlusvõimet ning teie katus ärkab justkui ellu ja on ainus omasugune.

Leia edasimüüja

Leia meie lähedased teie partnerid

Laadige alla brošüürid

Laadige meie toodete brošüürid alla

Allalaadimiskeskus