Katusematerjalid

Katuse peamine eesmärk on kaitsta teie kodu, pere ja majapidamist. Kvaliteetne katusematerjal kaitseb hoonet loodusjõudude, näiteks vihma, lume ja tuule eest. Katus säästab ka teie rahakotti, sest head katusematerjalid ja soojustatud katus aitavad vältida veekahjustusi ning säästa ka energiakuludelt.
Peale selle on katusel loomulikult ka esteetiline funktsioon. Nii eterniidil, katuseplaatidel kui ka -kividel on igaühel omad võlud ja need kõik annavad majale omamoodi välimuse.

Which roof suits you

Milline katus teie majale sobib?

Which roof suits you

Katusematerjali valimine on keeruline töö: tuleb läbi mõelda palju aspekte, näiteks arvestada katuse kalde ja maja asukohaga või mõelda, milline on katuse renoveerimiseks parim lahendus. Siit leiate kasulikke nõuandeid, mis aitavad teil katusematerjali valida.

Leia rohkem!
Corrugated sheets

Laineplaadid

Corrugated sheets

Laineplaat on turvaline asbestivaba katusematerjal, mida toodetakse tsemendist, lubjakivist, tselluloosist, veest ja asbesti välja vahetanud PVA-kiust. Kiudtsemendil on suurepärane vastupidavus keskkonnamõjudele ning väga head tugevusnäitajad, mistõttu see katusekate teenib teid kaua, ei nõua hooldamist ja näeb esteetiline välja. Kiudtsementi hinnatakse tema keemilise neutraalsuse poolest – see ei eralda keskkonda mingeid keemilisi ühendeid ega reageeri ühegi ohtliku kemikaaliga. Kiudtsemendi tootmisprotsess on keskkonnasõbralik, sest selle valmistamisel ei jää üle teisest toorainet.

Laineplaate toodetakse Baltikumi ainsas sellist katusematerjali tootvas tehases Naujoji Akmenės juba üle 20 aasta.

Lugede rohkem
Slates

Katuseplaadid

Slates

Kiudtsementplaadid on saanud inspiratsiooni Alpides kasutatavast looduslikust kiltkivist. Kiltkivi omapärane reljeef erineb kõigist teistest katusematerjalidest, aga kuna selle paigaldamine oli keeruline, ei olnud see toode algselt kõigile saadaval. Kui kiltkivist kiudtsementplaate hakati valmistama, sai see katusematerjal kättesaadavaks kõigile, kes soovivad väljendusrikast ja vastupidavat katust.

Majaomanikele meeldib Dacora, kuna see annab majale eriliselt luksusliku ja stiilse välimuse. Arhitektidele meeldib Dacora selle universaalsuse tõttu – Dacora sobib nii klassikalise kui ka moodsa arhitektuuriga. Materjal võimaldab mängida detailidega ja püüda möödujate tähelepanu.

Baltikumis on Dacora katuseplaadid kõige populaarsemad mereäärsetes piirkondades, kus Saksa arhitektuuri traditsioonid on endiselt au sees. Sellistes piirkondades valitakse materjali ka sellepärast, et see on vastupidav karmile mereõhule. Ka muudes piirkondades kaetakse maju järjest rohkem Dacora plaatidega, sest need on väljendusrikkad, aga samas neutraalsed.

Lugede rohkem
Clay tiles

Keraamilised katusekivid

Clay tiles

CREATON, üks Euroopa juhtivamaid keraamiliste katusekivide tootjaid, garanteerib oma toodete vastupidavuse ning hea kvaliteedi. Tootjal on tööstuses üle 130 aasta kogemust ning eesmärk luua uus katusematerjalide põlvkond – esteetilised ja vastupidavad katusematerjalid on kaasaegse maja lahutamatu osa. CREATON ühendab traditsioonid kaasajaga. CREATON kaitseb teie maja kauem kui 50 aastat. Veenduge ise.

CREATON pakub üle 40 erineva tüübi katusekive, mille suurus ja kuju ei vea teid alt. Leiate kindlasti oma katuse jaoks parima lahenduse.

Lugede rohkem
Concrete tiles

Betoonkatusekivid

Concrete tiles

CREATONi betoonkatusekivid on valmistatud liivast, tsemendist ja veest. Need on vastupidavad kliimamuutustele, külmale ja UV-kiirgusele. Katusekivide värv on kauapüsiv, sest kivid on kaetud eriti tiheda kattekihiga. Betoonkatusekivid on vee- ja tulekindlad. 

Read more

Leia edasimüüja

Leia meie lähedased teie partnerid

Laadige alla brošüürid

Laadige meie toodete brošüürid alla

Allalaadimiskeskus