Fassaadid

Fassaad on üks maja kõige silmatorkavamaid osi, mistõttu see peab olema esteetiline ja pilkupüüdev. Lisaks heale välimusele peab see muidugi ka maja mehaaniliste kahjustuste ja keskkonnamõjude eest kaitsma. Õigete fassaadimaterjalide valimine on väga tähtis.

Kui soovite klassikalist lahendust, pakume kiudtsement-voodrilaudu CEDRAL. Voodrilaudu on saadaval enam kui 30 erinevas värvis ja kahe erineva viimistlusega, nii et igaüks leiab kindlasti endale sobivad.

Kui soovite moodsamat lahendust, on EQUITONE fassaadiplaadid teile parim valik. Plaadi suurus on 1,25 x 3 meetrit, mida saab lõigata erinevateks kujudeks ja suurusteks. EQUITONE plaadid pakuvad lõputult viimistlusvõimalusi.

Which facade suits you

Milline fassaad teie majale sobib?

Which facade suits you

Turul pakutakse väga suurt valikut fassaadimaterjale, mille hulgast on raske just endale sobivat leida. Kui hakkate fassaadikattesse investeerima, soovite kindlasti saada ajatult ilusat ja kvaliteetset fassaadi. Siit leiate kasulikke nõuandeid, mis aitavad teil fassaadimaterjali valida.

Lugege rohkem
Facade slates

Fassaadiplaadid

Facade slates

Majaomanikele meeldib Dacora, kuna see annab majale eriliselt luksusliku ja stiilse välimuse. Arhitektidele meeldib Dacora selle universaalsuse tõttu – Dacora sobib nii klassikalise kui ka moodsa arhitektuuriga. Materjal võimaldab mängida detailidega ja püüda möödujate tähelepanu.
Baltikumis on Dacora katuseplaadid kõige populaarsemad mereäärsetes piirkondades, kus Saksa arhitektuuri traditsioonid on endiselt au sees. Sellistes piirkondades valitakse selline fassaadimaterjal ka sellepärast, et see on vastupidav karmile mereõhule. Ka muudes piirkondades kaetakse maju järjest rohkem Dacora plaatidega, sest need on väljendusrikkad, aga samas neutraalsed.

Lugege rohkem
Cedral

Cedral

Cedral

Cedral voodrilauad on saadaval enam kui 30 erinevas värvis ja kahes viimistluses ning peavad tänu spetsiaalsele värvimisprotsessile vastu vähemalt 30 aastat. Voodrilauad ei vaja regulaarset hooldust. Peske neid lihtsalt seebiveega ja loputage ning fassaad näebki välja nagu uus.

Lugege rohkem
Equitone

Equitone

Equitone

EQUITONE on läbivärvitud fassaadimaterjal, mis on loodud arhitektide poolt arhitektidele. Oleme selliseid fassaadipaneele tootnud juba 1950ndatest alates ja nime „ETERNIT“ all. Iga EQUITONE paneel on ainulaadne, näidates kiudtsementplaadi alusmaterjali loomulikku töötlemata tekstuuri. Kiudtsement on tsemendi komposiitmaterjal, mis koosneb tsemendist, tselluloosist ja mineraalsetest materjalidest, mida tugevdab nähtav maatriks. Ja see ongi kõik. EQUITONE paneeli maksimumsuurus on 1,25 x 3 meetrit ja seda saab lõigata mis tahes suuruseks või kujuliseks, töökojas või kohapeal. Lisaks saab materjali perforeerida või sellele printida. Nähtavate ja nähtamatute ventilatsiooni kinnitamise meetotide hulka kuuluvad näiteks neetimine, kruvimine ja metall- või puitraamidele liimimine.  Kui valite viimistluslahendust, tagab EQUITONE’i läbivärvitud paneel selged ja monoliitsed detailid.

Lugege rohkem

Fassaadimaterjalid sortiment

Leia edasimüüja

Leia meie lähedased teie partnerid

Laadige alla brošüürid

Laadige meie toodete brošüürid alla

Allalaadimiskeskus