Kliendid räägivad

Me töötame iga päev väga raske, et tagada meie klientide rahul meie toodanguga. Siin on vaid mõned tunnistajad neist õnnelikest klientidest.

Verner Mättas

Jäin tulemusega väga rahule - plaadid olid kvaliteetsed ja istusid omavahel ilusasti kokku. Paigaldamiseks vajalikud juhendid olid põhjalikud ning paigaldamine lihtne. Lisaks sobivale hinnale sai määravaks see, et kogu katuse vahetamiseks vajaliku materjali sai tellida ühest ja samast kohast. Suhtlemine oli lihtne ja küsimustele reageeriti operatiivselt. Soovitan.

Olavi Bleier

Tänan Teid ka meeldiva koostöö eest. Jah, hetkel on taastatud hooned uute katuste all, kuid järgmine või ülejärgmine aasta läheb veel vaja eterniiti. Ja ma olen valiku, materjali kvaliteedi suhtes väga rahul. Paar aastat on katuse ehitamisest ja kõik tundub nagu eile tehtud. Kõik näeb välja ilus, silm puhkab lausa ja mis kõige tähtsam, naine on väga rahul. Eraldi tahaks esile tõsta meeldivat ja kliendisõbraliku teenindust. Ja minul ka kohe konkreetsed faktid. Kui oli väike probleem tellitud valgusplaatidega, siis pakuti mulle kohe abi või uute saamise võimalust. Õnneks lahenes probleem hästi. Kuid mulle meeldis see, et klienti ei jäetud oma probleemiga üksi vaid pakuti kohe oma abikätt. Ma tean, kust ostan järgmise katuse - Teilt loomulikult. Edu Teile.

Leia edasimüüja

Leia meie lähedased teie partnerid

Laadige alla brošüürid

Laadige meie toodete brošüürid alla

Allalaadimiskeskus