Uudised ja soodustused

Laineplaatide nimetused on muutumas

2016-12-30

Tahame teid teavitada, et alates 1. jaanuarist 2017 muutis Eternit Baltic laineplaatide tootenimetusi.

CEDRAL ehituse algust

2015-10-27

Leedus, Naujoji Akmenės asuv kiudtsemendist laineplaatide tootja Eternit Baltic kavatseb juba 2. novembril uue tehasehoone ehitust alustada. Seal hakatakse tootma nii Leedu siseturule kui ka Kesk- ja Ida-Euroopa turgudele mõeldud tsementvoodrilaudu Cedral. 

Maailma kõige kindlam tulekaitse on jõudnud Baltikumi

2014-02-14

Tuleohu ja põlengu tagajärgedele hakatakse tavaliselt mõtlema siis, kui õnnetus on juba juhtunud. Iga ajakirjanduses kajastatav tulekahju vallandab arutelu teemal, kuidas tulnuks hooneid paremini kaitsta. Paraku ei võta kõik ehitajad valusatest kogemustest õppust.

Tasuta kohaletoimetamine kogu Leedus!

2013-10-02

Eternit Balticu eesmärgiks on saada katuselahenduste liidriks Leedus. Seepärast on katuseomanike rahulolu ettevõttele eriti oluline. Möödunud aastal hakkas Eternit Baltic osutama tasuta kohaletoimetamisteenust. Sel aastal on mindud veelgi kaugemale. Tänu tugevatele veopartneritele osutab Eternit Baltic kõigile seda soovivatele klientidele ka mahalaadimisteenust. See aitab säästa tööjõukulu ja aega.

Viilkatuse katmine Eternit Balticu viielaineliste plaatidega

2013-07-31

Neile, kes ise katust plaatidega katta kavatsevad, tegime õppevideo viilkatuse katmisest laineplaatidega Gotika ja Baltijos banga. Umbes 40 % meie klientidest teeb katusekatmistööd ise, niisiis loodame, et see video aitab neid, kes on otsustanud katust omal jõul renoveerida ja julgustab ka neid, kes veel oma jõus kahtlevad. Ise katust kattes saate lisaks meistri uhkusele  ka märkimisväärselt kokku hoida.

„Eternit Baltic” avab esinduse Vilniuses

2013-06-17

Kiudtsemendist laineplaatide tootja Eternit Baltic, mis Balti riikides esindab kontserni Etex, avab uue esinduse Vilniuses ning otsib värskeid koostöövõimalusi ehitusspetsialistidega. Esinduse asutamise eesmärgiks on omada isiklikku loovideede töökoda, muuta toodete eksporti aktiivsemaks ning elavdada müüki arhitektide ja projekteerijate kogukonnas.

Hooaja uudised ja auhinnad turismitalude peremeestele

2013-06-10

29. mail algas Leedu maaturismi assotsiatsiooni (LMTA) 16. hooaeg. Selle avamispidustustel tutvustas Eternit Baltic turismitalude peremeestele uudseid katuse- ja fassaadikattematerjale ning andis üle auhinnad kauneimatele turismitaludele.

Seadsime end sisse soojalt ja kindla katuse alla

2013-03-12

Sel sügisel saab kaks aastat ajast, mil Panevežyse elanikud Neringa ja Arnoldas Petraitis maja ehitama hakkasid. Nüüd ruttavad nad pärast tööd koju, mida ehib Eternit Balticu
šokolaadivärvi katusekattematerjal. Nüüd tõttavad nad pärast tööpäeva Jonas Jablonskise tänaval asuvasse koju, mida kaunistab Eternit Balticu šokolaadikarva laineplaatidest katus. Selle katusekattematerjali valisid Panevežyse elanikud tema suurepärase vastupidavuse, pikaealisuse ning hea heliisolatsiooni tõttu.

Skatienu piesaista stilīga māja

2013-02-12

Šumskaste pere stiilne maja Linkuvas, Pakruojise lähedal, püüab selle korraliku Põhja-Aukštaitija aleviku paljude külaliste pilke. See maja meeldis ka konkursi "Kauneim Eternit talu 2012" korraldajatele. Nerijus ja Ernesta Šumskase noor pere on suurepäraseks näiteks sellest, kuidas täisväärtuslikku elu elada. Noor peremees on üks Pakruojises asuva põllumajandusettevõtte juhtidest. "Praegu on kõige kibedam tööaeg. Olen harva kodus, kuid on väga hea teada, et naine ja lapsed veedavad aega mugavas majas," ütles mees.

Eterniti muinasjutumaja rõõmustab lasteaia kasvandikke

2013-01-10

Jõulutrallis kannatada saanud muinasjutumajake on pühade koormusele siiski vastu pidanud ja rõõmustab juba tänasest Naujoji Akmenė Tähekese lasteaia kasvandikke. Muinasjutumajake on linna keskväljakult juba turvaliselt lasteaeda viidud ning selle õues puu varjus ette valmistatud kohale paigutatud. Lapsed teavad juba, et siin võivad nad joonistada, mängida ja niisama koos istuda, lasteaia esindajad aga kinnitasid, et majakese juures hakatakse korraldama erinevaid üritusi ja tegevusi.

 1  2  »
Kalkulaator
Lihtsalt ja intuitiivselt on võimalik välja arvutada katuse ja fassaadi ehituse või renoveerimise eelarve, saada detailne eelkalkulatsioon ja vastavad joonised.