Betoonkatusekivid „CREATON“

Betoonkatusekivid tähendavad klassikalist ja kindlat katust hea hinnaga. Betoonkatusekivide materjali valmistatakse liivast, tsemendist, veest ja värvipigmentidest. Hästi läbisegatud ühtlane mass valatakse alumiiniumvormidesse, kus talle antakse vajalik kuju ja kaetakse esimese värvikihiga. Kuivatatud kivid võetakse vormidest välja ja kaetakse teise värvikihiga. Teist korda kuivatatud katusekivid pakendatakse ja turustatakse.

 • Betoonkatusekivid „Extra“

  Betoonkatusekivid on suurepärane valik neile, kes hindavad klassikalisi katuseid ja kasutuskindlust. Katusekivide eeliseks on ümardatud esiservad, mis annavad kividele elegantselt õrna välimuse. See on klassikaline valik kasutajatele, kes otsivad oma katusele ajale vastupidavaid kujunduslahendusi.
  Põhivärvused:
  Betoonkatusekivid „Extra“
  Betoonkatusekivid „Extra“
  Betoonkatusekivid „Extra“
  Betoonkatusekivid „Extra“
  Betoonkatusekivid „Extra“
  Betoonkatusekivid „Extra“
  Rohkem
 • Betoonkatusekivid „Profil S“

  Betoonkatusekivid tähendavad klassikalist ja kindlat katust hea hinnaga. Nende katusekivide sortiment hõlmab erinevaid profiile ja meeldivat värvigammat. Saadaval on ka läikiva pinnaga kivid.
  Põhivärvused:
  Betoonkatusekivid „Profil S“
Kalkulaator
Lihtsalt ja intuitiivselt on võimalik välja arvutada katuse ja fassaadi ehituse või renoveerimise eelarve, saada detailne eelkalkulatsioon ja vastavad joonised.