Saksa katuse klassika - Dacora katuseplaadid

 

Unikaalne arhitektuuriline otsus

Katuseplaadid on sobilikud kõigile katuse - ja fassaadi tüüpidele, kasutatakse nii uute kui ka renoveeritavate elumajade puhul. Dacora puhul on lihtne maja terviklikkust hoida. Palju suurusi, erinevaid värve ja paigaldamismeetodeid võimaldavad majale anda unikaalseid arhitektuurilisi võimalusi.

 

Dacora Eestis

 

Dacora LT Dacora LT Dacora LT Dacora LT

 

Dacora ajalugu

 

Kiudtsementplaadid on inspiratsiooni saanud kiltkivist, mida kasutatakse Alpides. Kiltkivi poolt loodud kindlus ja püsivus eristab materjali kõikidest teistest katusekattematerjalidest, kuid paigalduse keerukus ei teinud seda kättesaadavaks kõigile. Luues kiudtsementplaadid muutus materjal kättesaadavaks suurele hulgale inimestele, kes soovivad väljendusrikast ja vastupidavat katust.

Praeguseks on see üks populaarseimaid katusekattematerjale Saksamaal, Prantsusmaal ja Beneluxi maades. Majaomanikele meeldib materjal kuna see annab majale erilise aura luksusest ja stiilist. Arhitektidele meeldib Dacora selle universaalsuse tõttu - Dacora sobib nii klassikalise kui ka moodsa arhitektuuriga. Lisaks saab materjaliga katta lisaks katusele ka fassaadi ning muud maja elemendid, nagu näiteks korstnapitsi. See annab võimaluse mängida detailidega ja püüab möödujate pilke.

Eestis on Dacora plaadid eriti populaarsed mereäärsetes piirkondades, kus saksa arhitektuuri traditsioonid on endiselt elus. Samuti nendes piirkondades saab materjal valituks oma vastupidavusele karmile mere õhule. Kuid üha rohkem majasid kaetakse Dacora plaatidega ka teistes piirkondades,  sest inimestel on vaja ekspressiivset, kuid samal ajal neutraalset katust ja fassaadi.

 

Tasub valida Dacora


Loomevabaduse piiramatu vabadus

 

Kergus

 

Keskkonnasõbralikkus

kūrybinė laisvė lengvumas draugiškumas aplinkai

 

Vastupidavus tuulele

 

 

Ökonoomsus

 

 

Vastupidavus

 

atsparumas vėjui ekonomiškumas

 

 

Dacora värvi ja vormi valik teie katusele

dvigubas dengimas linijinis dengimas horizontalus dengimas

 

Topelt ülekate

 

 

Rida kate

 

 

Horisontaalne kate

 

smailiabriaunio rombo dengimas rombo dengimas vokiškas dengimas

 

Tihendatud teemant kate

 

Rombjas kate

 

Saksa stiilis kate

 

Kõik Dacora plaadid on saadaval nii sileda kui ka strutuurse pinnakattega. lygus paviršius  tekstūrinis paviršius
Rohkem infot Dacora kohta siin.
 

Kalkulaator
Lihtsalt ja intuitiivselt on võimalik välja arvutada katuse ja fassaadi ehituse või renoveerimise eelarve, saada detailne eelkalkulatsioon ja vastavad joonised.