Ettevõte

Eternit Baltic

Ettevõte Eternit Baltic on asutatud Leedu aktsiaseltsi AB Akmenės Cementas ja Saksa Eternit AG koostöö tulemusel. Selle partnerluse eesmärgiks oli ökoloogilise ja usaldusväärse alternatiivi pakkumine asbesteterniidile. Asutatud firma nimetuseks sai BĮ UAB Eternit Akmenė.
Leedu ja Saksamaa ühisäri kandis vilja. 1997. aastal valmistati esimene asbestivaba laineplaat. Sellest ajast on UAB Eternit Baltic esimene kiudtsemendist katusekatete tootja Balti riikides.
Praegu on UAB Eternit Baltic kontserni Etex Group esindaja Baltimaades ning pakub siinsel turul laia valikut katuse- ja fassaadikatte- ning interjöörimaterjale.

Meie missioon

Meie missiooniks on parandada tänapäevainimese elukeskkonda, pakkudes vastupidavaid, töökindlaid, praktilisi, pikaealisi ja esteetilisi tooteid, mis on toodetud aja jooksul järele proovitud kogemusi ja uusimaid tehnoloogiaid ühendades.

Meie visioon

Meie visioon on saada oma tootmissektori liidriks Balti riikides, tänu pakutavate lahenduste kvaliteedile ja tarbijate pikaajalistele vajadustele orienteeritud suunitlusele. 

Kalkulaator
Lihtsalt ja intuitiivselt on võimalik välja arvutada katuse ja fassaadi ehituse või renoveerimise eelarve, saada detailne eelkalkulatsioon ja vastavad joonised.